Lak na nechty do UV lampy

8. aug 2024

Ahojte, treba nejaký špeciálny lak do UV lampy? Neviem, či ju používam zle alebo nefunguje...Alebo možno len lak je zlý.... Mám obyčajný lak z DM, je to ním? Treba hľadať lak pod UV lampu? Lak mi nechce schnúť ani keď to tam nechám 2-3 minúty......

lindous
8. aug 2024

Áno, potrebuješ gél lak určený pod UV lampu a nechty pred tým pripraviť… skús si popozerať nejaké tutoriály 😊

candii
8. aug 2024

Samozrejme že potrebuješ gél lak a nie taký čo kúpiš v drogérii.

autor
8. aug 2024

Ďakujem. Gél lak kúpim aj v drogérii alebo objednám cez internet?

majamat
8. aug 2024

narobili v tyhc lakoch chaos, lebo tusim existuju aj gel laky ktore nemsuia do UV lampy. v zasade su to obycajne leky, ale maju povrchovu upravu taku inu, vyzeraju ako gel laky.

no do lampy ide gel lak na to urceny.

a veru priprava
- zacistit nechty a kozicku
- upravit povrch nechtu
- pouzivaju sa aj rozne roztoky - primer, tiez potrebujes neico na ocistenie vypotku, no myslim ze na ot staci aj lieh.
- potom podkladovy lak
- farebny lak
- vrchny lak.
- priadne sa daju nahradit lakmi ktore maju oznacenie napr 3v1 a pod. samozrejme musi tma byt rozpisane ake vrstcy dokaze nahradit., no vrchny som aj tak vzdy davala. vyzera to krajsie.

a teda maju aj vo Fann parfumerke lak do UV. mne osobne to nedrzi, mam hrozne nechty, ale davam na leto na nohy. mam ho uz mesiac a v pohode. tam mi aj nechty rastu pomaly.

a aby som nezabudla, na odstranenie potrebujes odlakovac s acetonom a tiez potrebujes poznat postup, lebo to ie je take jedndouche, ako s klasickym lakom.

candii
8. aug 2024

Ja rada kupujem gél laky u vietnamcov 😁 mám všelijaké značky UV gélov a dokonca sú lepšie ako niektoré značkové

majamat
8. aug 2024

@candii mne prave vobec nedrzaôi. akoze nedrzia mi ani tie ostatne, ale aspon o kusok dlhsievydrzai tie z obchodu.

ten co mam teraz na nohach vydrzal extra dlho, ked som si ho raz dala na nechty, ale minule mi odisiel vlemi ryhclo. aj ked neviem uz kolko ho mam. minimalne rok.

candii
8. aug 2024

@majamat tak s tým nemám problém. Mne drží gél lak tak isto ako aj iné značky. Fixujem ho samozrejme ešte top coatom tiež od vietnamcov a je super

fadama
8. aug 2024

@majamat zaujímavé čítanie po tebe. 😂😁👍

majamat
8. aug 2024

@fadama och, veru aj pre mna je to niekedy zaujimave.
prsty mi idu rychlo a inak, ako by som chcela. ak mas na mysli tie preklepy. aj hrubky sem tam urobim, za sa sama pred sebou cervenam, ked to po sebe citam.

majamat
8. aug 2024

@fadama ale neboj, ked pisem rucne, este sa po mne da citat, aj ked tiez som za tie roky zacala pisat jak kocur. no kolegyne precitaju zatial dobre.

fadama
8. aug 2024

@majamat hrúbky má nezaujímajú, ale tie skomolene slová boli sranda 😂😂

majamat
8. aug 2024

@fadama no niekedy z toho vyjdu dpbre blbosti. este take, ze ani nic neznamenaju, tak to je nuda, ale njvacsia sranda je, ak to chyti iny vyznam.

majamat
8. aug 2024

no vsak zas plno preklepov. ako vzdy

fadama
8. aug 2024

@majamat 😂

fadama
8. aug 2024

@majamat skús si to po sebe najskôr prečítať kým odosles 😁

majamat
8. aug 2024

@fadama vies, mne ide o rychlost. a teda niekedy toho napisem fakt vela, ak mi nerozumeju, opytaju sa, ale je celkom zaujimave, ze clovek dokaze porozumiet aj ked je to s preklepmi.

lakebabe
8. aug 2024

@candii ja mam vsetky možné značky od drahých po obyc a minule som kúpila od jednej baby gellaky a sú najlepšie čo som mala aj top coat a bázy. A teraz som tu značku videla u Vietnamcov po tri eurá. Aspoň viem kde dokupit

sense
8. aug 2024

V dm drogérii kupis