Kvalitný make up

timea301196
11. máj 2024

Ahojte ženy. Potrebovala by som radu. Uvažujem, že si kúpim nejaký kvalitny makeup. Poradíte? Rozmýšlala som nad Nars, EL.
Moja pleť je mastná hlavne v T zone. Taktiež mi ide na 30r. Už 🙂

Potrebovala by som skôr nejake vzorky. Kde by sa dali zohnať? Beete ohľad, že byvam na Orave takže veľa kvalitných drogerii tu nie je. Celkom blízko mám Douglas. (Poľsko) 🙂

marcellka32
11. máj 2024

Loreal nude sérum z DM

sima338
11. máj 2024

Armani Luminious silk, najlepší, v Douglas kúpiš, dokonca, keď poprosíš, mali by ti dať ochotne vzorky, pri drahých make upoch je to úplne normálne

mimachicha
11. máj 2024

MAC studio fix fluid. Dostat v Douglas alebo cez notino. Je vyborny, vysoko kryci, vydrzi cely den. Ale teda je drahsi.

dota6
11. máj 2024

Ahoj, ja som si teraz obľúbila ysl all hours (vyššie krytie) aj ysl touche eclat le teint (ľahký, veľmi prirodzený vzhľad) Ja som mastná a tieto mi sedia celkom fajn. Ja som mala vzorku najprv toho eclat le teint a hned som ho kúpila a aj ten all hours. 😇
Inak lacný make-up, ktorý mi odvalil dekel bol od trend it up Hydro stay. To len taký malý postreh 😇 cena je fajn hoc by si ho len odskúšala a posunula ďalej.

kubizde
11. máj 2024

@timea301196 Estee Lauder double wear alebo Dior forever sú top. Na to fixator urban Decay

hopsas
11. máj 2024

@timea301196 tiež som dlho hľadala a nakoniec som našla nový Dior, len je kus drahší cca 57 eur