Kvalitná vlasová kozmetika

5. aug 2024

ahojte baby, už dlhšie zvažujem kúpu nejakej vlasovej kozmetiky, ktorá mi zabezpečí kompletnú výživu a starostlivosť o vlasovú pokožku a vlasy... mám už dlhšie problém s lupinami ktoré už nie su až tak rozsiahlé ako kedysi... mám ich už len zopár no aj tak chcem zainvestovať (na cene nezáleži) do kvalitných produktov... viem, že máme každá inú pokožku hlavy, typ, poškodenie vlasov atď. no aj tak sa obraciam na vás a budem vďačná za každú radu od tých z vás ktorí vyskúšali všeličo... vopred veľká vďaka🙂

isis234
5. aug 2024

pozri kozmetiku na vlasy z Oriflame. Možno máš v okolí kamošku, čo objednáva, sú aj akcie. Mne to pomohlo
Pozri aj v DM drogerie

nika_val
5. aug 2024

Skúšala si čistenie vlasov od nánosov ?
Nánosov z kozmetiky (nezmyvateľne silikóny), nánosov minerálov z vody.
Tieto nanosy vedia robiť rôzne problémy na vlasoch a jeden z nich je sú aj lupiny
A potom samozrejme používať už len kvalitnú kozmetiku, pravidelne si robiť čistenie vlasov a udržiavať si ich čisté 🙂

vanilkovazmrzka
5. aug 2024

Podla mna skor zalezi na technike umyvania. 2x poriadne vycistit vlasovu pokozku samponom, pouzit kondicioner, a po kazdom umyti vlasy vyfenovat.
Mne na lupiny a zapaly pokozky najviac pomohlo to fenovanie… fenovanie a sampon bioderma

ninah1486
15. aug 2024
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ja na vlasy nepouzivam nic specialne...len sampon, kondicioner a masku na vlasy, vsetko si kupujem od znacky khadi, ta ma rastlinne produkty