Kvalitná farba na vlasy

1. jan 2024

Ahojte,viete mi prosim.odporuciť nejaku kvalitnú farbu na vlasy(mimo bežne dostupných v drogérii)ktorá má vydrž aapoň.2 mesiace?Bežne mi farba vydrží tak mesiac,keď každý 2.deň zmývam vlasy,ďakujem.

noami12
1. jan 2024

Za mňa mon platin

kubkovamama
1. jan 2024

Inoa je krásna,no olejová,niekomu nevydrží až tak dlho a najtrvacnejsia asi Majirel základná rada,glow rada je skôr ako silnejší toner.Pisem tieto dve ako naj pomer kvality,presnosti odtieňa a stavu vlasov/zloženia.

nika_val
1. jan 2024

Suhlasim s Inoa farbou 🙂

83lenka83
1. jan 2024

Záleží aj čím si umývaš vlasy, bežné šampóny ti vymyvaju farbu. Šampón má iné Ph ako kondicioner, kondicionér ti uzatvára vlas a tak isto aj maska.

autor
1. jan 2024

@kubkovamama
@nika_val a neviete mi poradiť prosim ktory cca odtien sa podobá na nejakú tmavo hnedú farbu?Pozrela som vzorkovnik ale nejako sa nemozem z toho vysomarit,dakujem.

autor
1. jan 2024

@83lenka83 pouzivam Kerastase sadu,samon,kondicioner raz tyzdenne aj masku.

cafelatte
1. jan 2024

Apivita objednávam z notina. Dobre kryje, dlho vydrží, je prírodná nesmrdi.

zuzana247
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vorkola
2. jan 2024

Notino je nejaka aj drogeria, nepoznam ,ale nazov mi je znamy.Dakujem

kubkovamama
2. jan 2024

Tmavohnedu zalezi aký chces výsledok,cista hnedá napr.5.0 je velmi tmavá,ono je lepšie brat o odtieň nižšie ako sa ti páči.Takze ak chces tmavo hnedú,ber 6.0.Studene podtony sú N,1.,1.1.,1.2. Teplé 3,5. To číslo za tým základným prvým číslom je podtón. Takže studená hnedá 6.1,6.11,6.12. Tepla-čokoladova 6.3, do červena 6.3,6.5, mocha,kávová 6.8. Pieskové podtony 17 a 7,napr.6.7, studené dúhové 12,17. Ak ideš farbiť prvý krát,kúp iba základ a pol tuby podtonu. Nabudúce dáš menej,viac,alebo celú podľa výsledku. A developer stačí 1.7.

autor
2. jan 2024

@kubkovamama fúha to je aka alchýmia 🥴 a nahodou nemaju aj nejake obrazkove ukazky?A co je prosim developer?Priznam sa ze zatial som kupovala len v drogerke take kde sa zmiesala tuba s tekutinou a finito.Takze v tomto sa moc nevyznam.

minenkak
2. jan 2024

Farba sa ti z vlasov vymyva?

83lenka83
2. jan 2024

Developer je peroxid ale velmi nízky, pokiaľ nechceš zosvetlit tak ti to stačí, menej ničí vlasy.

zuzana247
2. jan 2024

Developer je ta gebuzinka co miesas s farbou z tej tuby 😁 a cim vyssie cislo tak je tam silnejsi peroxid ,aby chytila ta farba v pozadovanom odtieni aj tmavovlaskam 🙂 este ked je to aj 3%,tak v pohode. 6% uz vytahuje vlasy do svetlejsia 🙂
Ja mam skusenost s farbou Igora,super drzia a tu konkretne das na vahu a vazis 1:1. Napr. 50g farby a 50g tej vyvijacej emulzii 🙂

autor
2. jan 2024

@minenkak ano dost rychlo sa bezne farby vymyvaju a ked mam uz aj obcas nejaky ten sedivy vlas v tmavohndej farbe,je to vidiet.Ja si musim vlasy umyvat obden.1.den umyjem,2.den dam suchy sampon a 3.den zase umyjem a atd.

minenkak
2. jan 2024

Tak potom môžeš mať vlasy plné kondicionérov a masky,skús používať hĺbkovo čistiace šampóny https://www.svetkadernictva.sk/hlbkovo-cistiaci...
Ja osobne si farbim vlasy každé dva týždne,proste strašne rýchlo mi to vyrastá a vydno to

ninah1486
10. feb 2024
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ja pouzivam farbu na vlasy od khadi, je to rastlinna farba a mne velmi sedi