Kúra na vlasy

24. jan 2023

Baby mali ste niektorá olaplex kúru na vlasy alebo botoxovu kúru u kaderníčky? Ako ste boli spokojné?
Ja som u kaderníčky nikdy nebola, ale premýšľam nad zmenou, už mám aj šediny, tak nafarbiť, možno ballayage a nejakú kúru.

gabika0825
24. jan 2023

No olaplex si vieš kúpiť aj na doma na pravidelnú starostlivosť, ja som používala a super, ale podľa mna sú aj lepšie a cenovo dostupnejšie produkty. U kadernícky sa ti to neoplatí, to si daj už radšej urobiť nejakú kúru, neviem či práve botoxova je dobrá, to ke podľa mna len marketing, je to niečo ako keratin ktorý ničí vlas zvnútra, aj keď napohľad vyzerá zdravý a kadernícky za to berú nekresťanské peniaze. Ja jedine za čo som ochotná dať peniaze je u mojej kadernícky za regenerácnu kúru o ktorej ale viem čo obsahuje a viem že to vlasom prospieva a vidím že tie vlasy aj nejako vyzerajú

autor
24. jan 2023

@gabika0825 A čo je to za kúru, ak to nie je tajomstvo..?

nika_val
24. jan 2023

Olaplex sa viac oplatí na doma ako chodiť pravidelne na kúru ku kaderníčke..
Pri odfarbovaní vlasov je to pecka (dokonca by som povedala že nutnost) na nefarbene vlasy je Olaplex zbytočný..
Botoxova kura dobrá ale nič zazračne, mala som 1krát
Teraz chodievam na hydratačno-čistiacu kúru s produktami od Malibu C a ta je zatial asi najlepšia 🙂
Ale keď som odfarbovala vlasy na blond tak som zase nedala dopustit na Olaplex..
Je to podla toho čo potrebuješ..
Olaplex kúru ak odfarbuješ a na hydrataciu
Botoxova kúra skor na prirodne vlasy
Hydratačná kúra na farbene suché vlasy ale aj na nefarbene suché vlasy ...atd atd 🙂

kinapoka
25. jan 2023

Skús čistenie vlasov. Zbaví ťa to všetkých nečistôt, vlasy sú po tejto kúre nesmierne lesklé, jemné na dotyk, majú krásnu farbu. Odporúča sa robiť túto kúru pred ballayage, lepšie sa chytí farba a výsledok je oveľa lepší.

laurita285
25. jan 2023

Ja som spokojná s botoxom, mam biedne vlasy a fakt sú po tej kúre lepšie 🙂

nika_val
25. jan 2023

@kinapoka ja tiež chodievam na to čistenie plus potom ide na vlasy ešte ta hydratačna maska a ano vlasy su velmi prijemne po tom 😊

kinapoka
25. jan 2023

@nika_val Ku komu chodíte?

anega79
25. jan 2023

Ktorý olaplex myslíte/používate?

nika_val
25. jan 2023

@kinapoka v TT hairstyle individuality 🙂

nika_val
25. jan 2023

@anega79 olaplex N3 je maska
N4 šampon
N5 kondicioner
N6 beoplachovka
N7 olej na končeky
Ale ten ich najnamejší produkt (najlepší) je práve tá maska N3, ktora často krat stačí samotna že netreba k nej aj ine produkty tejto značky..
Ale nie je to zase ani naškodu mat viac produktov od nich 🙂

anega79
25. jan 2023

@nika_val Dakujem, tak kupim tu N3

kinapoka
26. jan 2023

@nika_val A koľko vás to vyjde?

nika_val
26. jan 2023

@kinapoka ja tam chodím na tú čistiaco-hydratačnú kúru plus farba a to je spolu 100
A tuším 40 alebo 45 je ta kúra

kinapoka
26. jan 2023

@nika_val A aké dlhé vlasy máte? Ja som bola v BA, vlasy mám po pás a platila som 100€. Nie je to zlá cena, ale tá vaša sa mi páči viac 😅

nika_val
26. jan 2023

@kinapoka po prsia iba 🙂 takže asi preto ta cena 😀

lucinkaboz
15. jún 2023

Olaplex je pekná blbosť, po každom umytí po olaplexe vlasy ako droty

nika_val
16. jún 2023

@lucinkaboz a čo všetko si používala?

mbta
19. jún 2023

@lucinkaboz ziadna blbost,nieco robis zle..

mbta
19. jún 2023

@nika_val ja stale ficim na olaplex,ty ako? 🙂 🙂

nika_val
19. jún 2023

@mbta ja už nie 😁 aj ked stale naň nedam dopustiť
Odvtedy som skúšala už kopec ineho (K18, Malibu C) 😊

mbta
19. jún 2023

@nika_val o k18 som vela citala,naozaj je dobry?lepsi ako olaplex?mozno ho niekedy vyskusam,no zatial mi ucinkuje ol. ..diky,vzdy si na teba spomeniem,nebyt teba ,nekupim ho 😘

nika_val
19. jún 2023

@mbta noo takto, je dobrá tá K18 ale nerobi tak prijemne vlasy ako Olaplex
Ja mam aj šampon K18 detox (ten čistiaci) a ten je pecka a po ňom ked použijem K18 tak je to super
Keď použiješ klasicky šampon tak to je dobré ale nie až tak super 😁
Zložením je čistejší ako Olaplex (čo som bola velmi velmi prekvapena)

mbta
19. jún 2023

@nika_val uhm,no uvidim,mozno vyskusam najprv vzorku ,maju aj take 5ml male balenie..a ten sampon vobec nevysusuje vlasy?mne sa to stavalo po cistiacich samponoch

nika_val
19. jún 2023

@mbta ono po tom šampone su vlasy take tvrde, velmi take až vrzgave a nie je to extra prijemny pocit kedze pred K18 sa nedava kondicioner
Ale po použití tej masky su potom uplne okej 🙂
Ak chceš pridaj sa do skupiny Starostlivosť o vlasy
Som tam teraz moderatorka snazim sa tam byt teraz aktivna v takych naučnejšich prispevkoch 😁

mbta
19. jún 2023

oki dakujem
@nika_val

mbta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mbta
21. jún 2023

@nika_val diky,nasla som na fb dve neviem ktora 🙂

nika_val
21. jún 2023

@mbta myslela som tuna do skupiny na mk 🙂

lucinkaboz
28. jún 2023

@mbta ja nie, kaderníčka asi

lucinkaboz
28. jún 2023

@mbta ale vidíte zmenu , vlasy sú obnovené dlhodobým používaním?