Ktorý parfum vonia ako telové mlieko?

anavi0944
14. júl 2023

Ktorý parfum vonia ako telové mlieko? Prešla okolo mna žena, ktorá presne tak jemne a krásne voňala a mna neskoro zamrzelo, že som sa nespytala na jej konkrétnu vonu, poraďte prosím 🙂

babulkomale
14. júl 2023

@anavi0944 mozno mala len mlieko.
Vo fitku som mala kamarata, co spoteny vonal ako detsky zasyp. Vsetky baby sme ho ocuchavali 😃

gemmadimare88
14. júl 2023

@babulkomale to bol Jean Paul Gautier 🙈 celu pubertu som bola zbláznena z neho a nechcel mi povedat , aký ma parfem 😂 zloduch.
Teraz ho už nemam rada a na manželovi mi uz nevonia 🤣 trauma 😂

vandica
14. júl 2023

@anavi0944 cítila som takto dve zákaznícky, aj som sa ich veru spýtala 😀 Bolo to úplne ako keby su natrete mliekom Dove. Jedna malá Chloe love, ale povedala že už sa to nevyrába, a tá druhá mala Chanel.

gemmadimare88
14. júl 2023

@vandica chloe Love bola brutálna!!!! Neviem, ako dlho ju skladuje, pretože naposledy som ju mala v roku 2013 a bola fakt neskutočná 🥰🥰🥰🥰 na den žien som ju presne v tom roku dostala a potom už nikdy a nikde 😂 prenádherné voňala aj na košeli po 10 hodinovej šichte v Mcdonalde ❤️❤️❤️❤️Aaach.
Keď Chanel tak skús nejaku odnoš od Chance. Mala som viac, žiadna z nich mi takú rozkoš neponúkla . Viem presne, čo autorka hľadá . Hľadám už roky tiež 😓

babulkomale
14. júl 2023

@gemmadimare88
@anavi0944
Baby a neviete, co by vonalo ako kedysi biely sprchac Lux? To bola neskutocne nadherna vona...

maminkadeticiek
14. júl 2023

Ja som dlho zhanala kremovu vonu a zatial co mi najviac sadlo je Mont Blanc Signature.Vonia mi ako biely krem s jemnou sladkostou.

gr3tch3n
14. júl 2023

Možno niektorý z týchto 😊

vandica
14. júl 2023

@gemmadimare88 vtedy keď som sa to tej pani pýtala, to bol min rok, povedala, že našla veľmi dobrý fejk. Že mala veľa fejkov, ale iba ten jeden jediný čo mala vtedy na sebe voňal presne ako originál, a ešte aj s veľmi dlhou výdržou. Povedala, že sa tej vône nevie vzdať, tak preto siahla po fejku. Inak tá pani bola tak krásna, mohla mať okolo 55r, elegantná jemná dama, krásne štýlovo slušne a jemne oblečená, neskutočne jej tá vôňa sedela.

gemmadimare88
14. júl 2023

@babulkomale zabila si ma teraz. Lebo lux mydlo bolo naj na svete v roku 1998. Milovala som všetky ako 10 ročná 😂 Nie neviem, hľadám do dnešného dňa presne tu vôňu , ktorú hľadáš ty .
Posledné roky používam Pure musc od Narcisa, ale nie je to presne to.

gemmadimare88
14. júl 2023

@vandica nasla som tiež fejk, ale bolela hlava z toho. Bola
To naozaj prekrásna vôňa . Pre mna druha naj, prvá bola Givenchy Extravagansa… och bože,tiež nenávratne preč už roky. Môj manžel (vtedy len frajer ) bol šialený z nej 😂

gemmadimare88
14. júl 2023

@gr3tch3n trussardi veľmi sladký , kenzo “divoký”, guerlain idem hneď objednať , ale s Narcisom si trafila, veľmi jo mám rada ❤️👍

petronellla87
14. júl 2023

@anavi0944 pudrove su bud Chloe, alebo Love od Chloe ta sa sice nevyraba ale da sa zohnat kvalitna napodobenina, potom ma napada este od Burberry - Body

babulkomale
15. júl 2023

@gemmadimare88 ze? To bola parada. Ja mam po operacii naprd cuch, ale obcas nieco citim hlavne ked sa to rozptyli v teplej vode ta vona. Tak keby mi niekto povedal, tu mas sprchac co vonia ako biely Lux, do smrti ho budem milovat 😃
Lebo takto bezne v drogerke to necitim ked len vrchnacik odklopim.

anavi0944
autor
15. júl 2023

@gr3tch3n ďakujem pekne za tipy pôjdem skúsiť a vyberiem niečo 🙂

liusa82
15. júl 2023

@anavi0944 poznám jedine giorgio armani sun di gioia mne pripomína vônu opalovacieho mlieka

andreablabla
15. júl 2023

@anavi0944 Tento vonia ako telové mlieko. Je to parfémová olej. Značka Afnan. Music abyad. Naozaj veľmi odporúčam. Dostať ho aj na Notino a cenu má viac než priaznivú.

andreablabla
15. júl 2023

Prepáč,telefón prepisuje. Musc abyad.