Ktorý make up najlepšie prekrýva?

15. júl 2023

Ahojte, ktorý make up, máte osvedčený, že krásne prekrýva nedokonalosti? Nejaká stredná cenová kategória. Ďakujem

taminka1986
15. júl 2023

Ja pouzivam roky Max Factor,naposledy som sa pekne os..a a kupila Maybeline a to katastrofa, zle sa roztieral, na tvari vyzera ako sucha omietka a ak nahodou roztieras prstami a nie hubkou,nedoumyvas to.

natall113
15. júl 2023

Ja som spokojná z Catrice HD Liquid alebo potom Catrice All matt
Teraz som skúsila Trend it Up Hydro stay silky a som príjemne prekvapená je dosť dobrý

ildiko36
15. júl 2023

Najlepšie zakrije všetko dermacol, čo je aj cenovo normalne, dcera to použiva, kozmetička jej zničila tvar keď mala 13r, chodila na chemo, no musela bohu žial aj ku kozmetičke ale ta chcela viac zarobyt a nahovorila dceru na cistenie plety čo katastrofalne skončilo..ja som v tedy snou nebola..jedine dermacol jej zakrije všetko

kristiii
15. júl 2023

@ildiko36 to je ale veľmi individuálne, na mne sa napríklad Dermacol drolil. Ja môžem jedine niektoré BB creamy

muzktorypredalsvet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kamlicek
19. júl 2023

Zalezi od toho aku mas plet, ci mas aj nejake problemy. Pozri Estee Lauder Double Wear Stay-in-Place, to je dobry make up. Aj krytie super, odtien mne sadol ako uliaty a aj textura je fajn, lebo pri niektorych inych znackach som mala problem ze sa nerozotieral dobre a tento uplne super.

luccija
19. júl 2023

Dávam si Dermacol cover up v tej zlatej tenkej tube, ale veľmi málo a dobre roztriet a na to Bourjois healthy mix

kamlicek
19. júl 2023

@luccija tento Bourjois co si pisala som tiez raz mala a je taky lahucky a aj pre suchu plet je fajn. Len no to kazda si musime vyskusat 🙂

luccija
19. júl 2023

@kamlicek áno, používam ho roky aj cenovo fajn.