Ktorý e-shop na napodobeniny parfémov?

25. aug 2024

Ahojte, prosím Vás ocením každú jednu skúsenosť s týmito e-shopmi na napodobeniny drahých parfémov : Essens, parížske, swee (yodeyma). Zaujímalo by ma ako sa podobajú na tie drahšie parfémy,ako dlho vydržia a či sú e-shopy overené a spoľahlivé. Hejty že sú to fejky a nikdy by ste si ich nekúpili nepotrebujem 🙂 Nie každý z nás má toľko peňazí aby si kúpil 50ml za 140€ a dobre si rozmyslí kam tých 140€ dá 🙂 Ďakujem krásne 🙏🏻♥️

lenuska9999
25. aug 2024

Odporucam krasnevone.sk . Objednala som odtial uz 4 parfemy s tym, že som predtym mala originaly. A su skoro identicke a naozaj dlho vydrzia. Plus 200 ml stojo 20 eur , cize nemas co riesit

elizabeth170
25. aug 2024

Ja objednávam prfen.sk a som spokojná 😊 dobrý výber, rýchle dodanie a ku každému prsfemu si môžeš vybrať vzorku zadarmo

lija22
25. aug 2024

poznam len krasnevone.sk a zrovna som konecne minula vonavky a tesim sa na nove. Tie ceny su take vpoho, ze ja objednavam na slepo a vpohode

dota6
25. aug 2024

Objednavávala som pradávno z krásne vône a bola som celkom spokojná. Potom sú ešte alternatívy v dm La rive. Prípadne Zara ma celkom uspokojivé napodobeniny za veľmi prijateľné ceny. Dobré ceny za parfém na ml má aj napríklad Lataffa (na fragrantica.com si vieš prebehnúť na čo, sa ktorá vôňa podobá) 100ml od 30-50€ a výdrž je dosť obstojná.

oli18
25. aug 2024

@lenuska9999 za 20-€ 200 ml parfemu? To ani nahodou 😅

oli18
25. aug 2024

@lenuska9999 nastuduj si, ako sa delia vone a ich ceny. Lebo parfemovana voda nie je parfem. Ak tento zakadny rozdiel neovladas, nikdy si original nemala.

lenuska9999
26. aug 2024

@oli18 pozri autorka sa pýtala na skusenosti, nie na názor. Pokiaľ skúsenosti s týmito parfémami nemáš, nepíš sem ani tvoj názor ;) lebo čo si o tom ty myslíš je mi úplne jedno