Ktoré parfémy sa páčia mužom?

30. aug 2023

Ahojte zienky, chcela by som sa vas opytat na aké parfemy dostavate komplimenty od muzov. Ja som si dost vsimla, ze co sa paci napr. ‘mojim kolegynam , sa nepaci mojmu muzovi a zas naopak 😀 Vsimam si to ze ako keby zeny mali na tie parfemy iny nos ako muzi 😀
Na ake parfemy dostavate komplimenty od muzov?

liz_lemon
30. aug 2023

moj hovori na kazdy jeden, ze je to smrad 😂

zmrzlinka2021
30. aug 2023

Moj muz nenavidi akykolvek parfem - pre neho je kazdy parfem len smrad a je mu z toho zle.

autor
30. aug 2023

No napr, na moju YSL libre ktoru mi kolegyne beutalne chvalia a paci sa zenam… moj muz povedal ze “hm, taka vona vianoc”….😂🥲🥲

mamamasama
30. aug 2023

Tiez mam libre. Ten mu smrdi. 😅Takisto Armani My way. 😬 Ma rad ovocnu od Lagerfelda, ktora sa mne paci najmenej a pouzivam ju len v lete. Velmi lahka a svieža.

jablkovastrudla
30. aug 2023

Ja som dostala od muza Opium YSL. Neviem ci si niekedy skusala ten parfum ale to je taky ekrazit ze az 😀 inak mu vonia DKNY fresh blossom co bezne pouzivam, je to jemna svieza vona, neviem co mu napadlo toto kupit 🤦🏼‍♀️😏

autor
30. aug 2023

Na coco mademoiselle mi povedal že mu to pripomina vonu do zachoda… úplne hrozne a to je najdrahsia moja vona a sa mi paci

januska12323
30. aug 2023

Mužom sa najviac páči prirodzená vôňa ženy nie parfumy, je to dané prírodou.

omg1992
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimusha3
30. aug 2023

Môjmu vonia Carolina Herrera-Good girl, Lancôme La vie est belle, YSL- Black opium, J. P. Gaultier- La Belle. Napríklad YSL libre intense mu tiež nevonia 😁

bluka2
30. aug 2023

Skus si nedat ziaden a uvidis, co on na to. Mozno to bude trafa do cierneho

danica2711
30. aug 2023

Bože, to je zas otázka... každému sa páči nejaký iný, či si myslíš, že ten, čo sa páči môjmu mužovi, sa zrazu začne páčiť aj tvojmu?

autor
30. aug 2023

@danica2711 Bože, to je zas odpoveď. Nemusíš odpovedat ak sa ti diskusia nepáči, pýtam sa vo všeoebcnosti, na skusenosti inych žien

autor
30. aug 2023

@mimusha3 áno ja mam pocit že muzom sa pacia velmi sladke vone

bambi2225
30. aug 2023

moj sa isiel pokakat z Baccarat Rouge 540. taka sladka vona, ze ako cukrova vata. Miloval ju. To ma "cuchal" furt 🙂

autor
30. aug 2023

@bambi2225 No a mne sa zas baccarat nepaci 😀😀😀

momoqui
30. aug 2023

Mne Libre pochvalil kolega, inak nikto iny. Od ex som dostala Opium ktory by som si sama nikdy nekupila a myslim ze mi ho nik nepochvalil. Madmoiselle intense sklamal aj mna - absolutne som ho nikdy na sebe necitila a nik mi ho nepochvalil az na dlasieho kolegu 🤣 je to asi individualne. Ja som minule kolegyni chvalila Jimmy choo a ked som ho davnejsie skusala tak sa mi nepacil 🤷🏻‍♀️

syslik81
30. aug 2023

kazdy parfem vonia na kazdom cloveku inak takze sa neda povedat komu sa co paci .. tak ako zenam sa pacia rozne tak aj muzom .. neda sa to zaskatulkovat

syslik81
30. aug 2023

btw napoledy som dostala pochvalu za "avivaz" 😀

ckocka
30. aug 2023

Aqua di Gio, hoci už ho zprznili, Dior Dune a naprosto dokonalý postelový parfém je Chanel Allure - ten teda na kolegoch oskúšaný nemám.

elenka.k
30. aug 2023

@syslik81 😀 👍

kvetinka75
30. aug 2023

@syslik81 nebolato zelená Puela? Lebo mne tá veľmi pekne vonia. A aj mužovi. Keby bol taký parfém, kúpim hneď

kvetinka75
30. aug 2023

@ckocka Aqua di Gio, kedysi super, teraz to nemôžem ani cítiť.

macatt
30. aug 2023

Keď som používala Chloe, čo nebola moja top vôňa, tak naozaj všetkým chlapom to voňalo, to taká vôňa čistoty a mydla a takmer každý chlap v mojej blízkosti to pochválil.. odvtedy som mala všeličo a nikto mi už vôňu nepochválil 🙄 asi sa k nej vrátim😊

syslik81
30. aug 2023

@kvetinka75 nie ..tu som zakazala pouzivat ... mama to dava do prania a co sme tu na dovolenka ma z nej neskutocne drhlo aj moju dceru..takze musela prat v klasickej avivazi a tamten sajrajt chemicky odlozit 😀

momoqui
30. aug 2023

@syslik81 inak ano, ja aviváž som minule tiež chválila kamoške. a ona že používa Chanel a ja že nie, ja citím niečo iné a nakoniec sme zistili že to Lenor tak dobre vonia :D

30ericka
30. aug 2023

ja som môjho zbalila ževraj na Sí od Armani. Ževraj keď to zacítil na mne, tak ho to brutálne vzrušilo. Ale už sa mi tá vôňa zunovala, to bolo ešte v r.2016:))

nikpa
30. aug 2023

Jednoznačne najviac mužov mi pochválilo Lancôme Tresor in love.

lindusss2016
30. aug 2023

Ja uz asi 15 rokov nepouzivam parfemy, lebo ma strasne drazdili a vkuse som soplila z toho. Som aromaterapeutka a miesam si parfemy z esencialnych olejov svoje vlastne podla naladenia. Su vsak niektore oleje s afrodiziakalnymi ucinkami, po ktorych chlapi vyslovene idu 😁 a nevedia im odolat 😃 pritom su to vone, ktore samozrejme necitit na 3 m od teba

macatt
30. aug 2023

@lindusss2016 tak prosím prezraď po akom idú a nevedia odolať?

veve_ad
30. aug 2023

@macatt a ktora Chloe konretne?