Ktorá čierna farba na vlasy?

30. apr 2023

Ahojte, ktora cierna farba na vlasy nezafarbia pokozku? Pouzivam loreal preference, ale brutal mi zafarbi aj pokozku a potom musim alkoholom suchat svoje celo a pokozku... Neexistuje nejaka ina?

Dakujem

zelenakobyla123
30. apr 2023

Každá farba zafarbí pokožku, predtým ako sa idete farbiť, dajte si na pokožku pri vlasoch vazelínu☺️

autor
30. apr 2023

@zelenakobyla123 dakujem, to ma nenapadlo! A ked sa dostane aj na vlas nahodou, nebude to vadid? Chytia sa mi vlasy?

zelenakobyla123
30. apr 2023

Asi sa pokús aby sa toho dostalo na vlasy čo najmenej☺️

bambieblue
30. apr 2023

Ja mam najradsej farbu Olia, krasna farba,dlho vydrzi a nezafarbi az tak moc ,a ked nemas vazelinu skus aj modru indulonu 😉

laurikalalinka
30. apr 2023

Palete je kvalitna už dlhé roky,a v tete drogérii majú aj prípravok ktory odstráni zafarbenie,ja natrieme okolo vlasov mastný krem a potom ked niekde zafarbim,vlhčené utierky použijem

bambieblue
1. máj 2023

@laurikalalinka A ktora palete pouzivas? Tu lacnejsiu taky uzku ci tu drahsiu? Lebo tie lacnejsie sa mi zdaju ze moc poskodia vlasy, tie druhe su setrnejsie

laurikalalinka
3. máj 2023

@bambieblue klasickú palette,co bola stále ako prva,

ninah1486
6. jún 2023
Používateľ ninah1486 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ninah1486.

ja mam velmi dobru skusenost s farbou na vlasy od khadi, farbim si s nou vlasy uz velmi dlho

beahavala
13. jún 2023
Používateľ beahavala je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od beahavala.

mne sa nestalo ze by mi farba na vlasy zafarbila pokozku hlavy