Krém pri alergii na slnko

ada_alica
26. jún 2024

Poradíte prosím overený krém na opaľovanie pre alergikov? Chystáme sa do Egypta a neviem pre ktorú značku sa rozhodnúť.Dakujem🙂

livuska124
26. jún 2024

Ja som si akurát kúpila Ladival Allerg 50 spf a kúpim aj Eucerin Allergy sun protect 50 spf. Uvidím až na / po dovolenke, či pomohli. Minulý rok som sa iba škriabala celú dovču. Dekolt, ramená, neskôr aj brucho a nohy..... na ten eucerin som čítala viaceré dobré recenzie.

zuzanka.zuzu
26. jún 2024

my sme používali la roche, vichy, bioderma, avene, daylong, teraz som skúsila eucerin a to je zázrak 🙏 rovno som zrušila objednávku na biodermu 😁 akoze aj tá je dobrá, ale eucerin je skvelý 😎

ada_alica
autor
26. jún 2024

@ada_alica ja som mala minulý rok prvý krát a teda bol to zahul, prvé tabletky nepomohli po 2 dňoch som dostala injekciu nejaké mlieko na predpis a ďalšie tabletky, trvalo to 10 dní 😭tak to nechcem podceniť

lakebabe
26. jún 2024

@ada_alica jedine Ladival Allerg 50+ nič iné už nekupujem aj teraz som ho mala v Egypte ale aj vkazdej krajine ho používame a to ja som silný alergik na slnko
Vyskúšane mam ale všetky znacky , ale tento vždy dokupim

vevebono
26. jún 2024

Nechcem byť blbá, ale mne pomáha len zahalenie 😒 inak mám hneď také svrbiace, štípacie vodnate bodky. Dlane, prsty, nohy, dekolt

luciaruz
26. jún 2024

Tento je top. Specialne na slnečnú alergiu, ktorú mám aj ja.

domiklik
26. jún 2024

@ada_alica eucerin

sense
26. jún 2024

Za mňa jedine Mustela
Ani eucerin ani Vichy ani la roche...ono žiaľ, toto je skôr štýlom pokus omyl.... Kým nájdeš to co práve u teba zabera

ivana3111
26. jún 2024

@ada_alica mala som rôzne chemické spf z lekárni atd, tento rok skúšam minerálne spf , ktoré sa nevstrebavaju do koze ale ostávajú na povrchu. Pozri napr. DULCIA spf 30 majú ale aj 50. https://www.dulcia.sk/ochranne-kremy-s-spf/sun-...

zuzanastano11
3. júl 2024

@ada_alica piz buin allergy, ma proti uva aj uvb. Mali sme na cypre biodermu 50 a spaleni sme boli aj alergia na slnko nam vystretlila a tak sme dali ten. Piz buin a parada. Ja uz nic ine nekupujem.

ivanakusnirik
3. júl 2024

@ada_alica my sme vyskusali snad vsetko, dcera je bielucka a ma alergiu na slnko. Jedine pri Ladival alerg 50 sme vedeli byt aj na slniecku. Samozrejme okrem obedneho casu. Naozaj mozme velmi odporucat. Je hypoalerhenny a ucinkuje okamzite po natreti. To je pri detoch tiez super. My sme si uz kupili 3 balenia, v sobotu letime 🙂