Krém na tvár SPF 50

11. apr 2023

Momentalne mi dosiel moj milovany Bioderma Photoderm MAX Aquafluid SPF 50+ suchý krém číry 40 ml, po dlhom hladani som ho opat nasla, no vsade je tento uz len tonovaci, tak ho asi prestavaju vyrabat a je cas na dostupnu zmenu 🤔 aj som dokonca objednala ciry z liekoboxu (podla popisu mal byt) a prisiel tonovaci (nechala som si ho, ze ak sa bude treba primalovat, namiesto "make upu").
Momentalne pouzivam Biodermu SPF 50 pre deti 😂 no zostal z leta, tak preco nie, len som chvilu modra a potom biela 😂
Viete poradit nieco odskusane? Som 35+, riadne pehata, plet zmiesana, extra hydratacia nebude na skodu. Dakujeeem

mirage
11. apr 2023

beauty of joseon

kiwi3
11. apr 2023

urcite korejske. z tych "nasich" z lekarne mozes skusit eucerin sun gel cream

azzflo
11. apr 2023

hydratacny Blumei Jeju Moisture Aloe Vera Sun Cream SPF 50+PA+++ alebo zmatnujuci NIVEA UV GESICHT Mattierender Sonnenschutz LSF 50 su top

maminkadeticiek
11. apr 2023

Tak toto je moja specialita.Z bezne dostupnych je top La roche posay shaka fluid 50 spf.Z korejskych mozem odporucit napr biore.Ale aj dalsie korejske su super.Korejci to s spfkami vedia.Lahucke fluidy robia.

kiwi3
11. apr 2023

@maminkadeticiek biore je inak japonsky

autor
11. apr 2023

Uuu celkom ma zaujali tie korejske 🤔 viete mi odporucit overenu stranku, odkial objednat?

kiwi3
11. apr 2023

ksisters, lacnejsie potom zo stylevana, ale treba pocitat dorucenie minimalne mesiac (ak je na sklade)

22betka11
11. apr 2023

za mna tiez korejske, konkretne SKIN1004 Madagascar Centella Hyalu-Cica Water-Fit Sun Serum SPF50+ PA++++ - Hydratačný SPF krém - 50ml
cosibella.sk
dalora.sk
avel.sk

autor
11. apr 2023

No super, idem to popozerat 😍 dakujem ste uzasne 👌

ro_manka
11. apr 2023

Ja mám tiež blumei jeju s aloe z KSisters a pre mňe je to naj top z tých, čo som vyskúšala 🙂

marcellka32
11. apr 2023

Beauty of joseon

zuzzinka
11. apr 2023

Clinique ma SPF50, mineral sunscreen fluid..vobec nie je mastny. Pouziva sa na tvoj krem.

zuzzinka
11. apr 2023

Pouzivam ho roky, mam 40+

mapypotkancek
12. apr 2023

https://www.notino.sk/frudia/?f=1-1-67311-3645-...
Ja som skúsila jeden z týchto teraz kúpiť, lebo ten, čo som kupovala ja, prestali vyrábať (takže Ťa úplne chápem) a zatiaľ som spokojná, som zvedavá, ako v lete, keď bude silnejšie slnko