Krém na opaľovanie pre deti z DM

16. máj 2024

Ahojte, mate skúsenosť s týmto krémom? Dá sa na neho spoľahnúť? Cena je dosť nízka, tak sa len bojím, ci bude aj chrániť... Vďaka.

werony_n
16. máj 2024

Ja by som také niečo ani sebe nedala nie to dieťaťu, ktorého pokožka je citlivejšia, ja používam pre malú biodermu a som maximálne spokojná.

domiklik
16. máj 2024

Neurazí nenadchne... Ak môžeš investovať tak skus niečo kvalitnejšie, ak nie, je to lepšie ako nedat nič...

ibrunova
16. máj 2024

Ja mám s ním náhodou dobré skúsenosti.

autor
16. máj 2024

@werony_n smiem vedieť, preco by si to nepoužila?

werony_n
16. máj 2024

Používam len lekarensku kozmetiku, ktorú odporúčajú aj dermatologovia. Idem vždy na istotu a sledujem mnohé dermatologicky a toto by nikdy neodporucali.

lakebabe
16. máj 2024

Ja som mala tieto 50 od sundance a zhorela som a dostala alergii na slnko pri mori, za mňa len lekarenske značky už a dieťaťu by som to tiez nedala

patus_2
16. máj 2024

Mala som alergiu na lekárensku kozmetiku, takisto aj po minerálnom opaľovaku sa mi vyhodili vyrážky. Tento som zniesla bez problémov. Ak nechceš investovať do drahej značky, skús túto a uvidíš...

autor
16. máj 2024

Ďakujem za odpovede. Keďže to potrebujem pre deti, nebudem radšej riskovať a kúpim z lekárne. Keby šlo o mňa, asi použijem hneď. Ešte raz vďaka.

slavomira236
16. máj 2024

Ladival skus..ja som pri dcerke mala ekzem pouzivala ten 50 tku. Maju v lekarni aj v dm myslim

lakebabe
16. máj 2024

@slavomira236 áno my iba ten už kupujeme , v dm majú 50 + , sú super aj proti alergii na slnko a netreba tak často natierat

13riska13
16. máj 2024

Ja ho kupujem kazdy rok a sme spokojni ale kazdemu sedi daco ine