Kozmetika za prijateľnú cenu

9. nov 2022

Ahojte,prosím poraďte nejakú kozmetiku s ktorou ste naozaj spokojné. Ja mám trošku aj popraskané cievky na tvári , kozmetiku za prijateľnú cenu nie moc predraženu.Dakujem 🙂

doriiis
9. nov 2022

Na popraskané cievky pomáha ak si odteraz začneš tvár umývať v studenej až ľadovej vode...

petricka22
9. nov 2022

@doriiis mne zas moja kozmeticka vravela, ze je to praveze zo zimy a treba v zime chranit, pouzivat mastne kremy, nie na baze vody, ktora zamrza. Ziliek sa zbavit kozmetikou neda. Ale nejdem sa hadat o pravdu…
Kazdopadne niektra plet ma k tomu sklony viac, ina menej.

mistymay33
9. nov 2022

@doriiis toto je mýtus. Popraskané cievky možu byť z chladu aj z tepla. A ked už cievka praskla, tak už sa jej kozmetikou nedá zbaviť. Ale treba používať vhodnú kozmetiku na prevenciu, aby dalej nepraskali. V zime je dobre používať dobrý ochranny krem, s mastnejšou konzisteniou. V lete, treba zase pleť chrániť pred slnkom vysokým SPF faktorom. Ja mám tiež popraskané cievky, my to mame dedečné v rodine, a ja už som bola 2 krát na odstrenení, ale aj napriek tomu sa mi vytvoria nové. Ale správnou starostlivostou o pleť ovela ovela menej.

elam1234
9. nov 2022

Ahoj, ja mám tiež, bola som na laser 3x to odstrániť a práveže som to mala ešte horšie 🤦 čo mi to trochu zmiernilo, aj známy mi to hovorili, tak bol jedine krém od Medik8 taký zelený , ale ten stojí 50+€ predtým som mala rôzne krémy , ale žiadny výsledok, najlepšia je ale vlažná voda , čo som si na sebe všimla

summer23456
9. nov 2022

@mistymay33
@elam1234 za aky čas sa vám tie cievky znovu vytvorili po laseru?

elam1234
9. nov 2022

@summer23456 mne sa nevytvorili znovu , mne ani trochu nezmizli, práveže sa mi rozšírili 🤦

summer23456
9. nov 2022

@elam1234 mama tiež bola, teraz na ísť druhý krát, mala už aj medik8 ale to nepomohlo, ona má ešte k tomu rosaceu a nejaké vyrážky sa jej tvoria...

elam1234
9. nov 2022

@summer23456 mne našťastie ten medik8 dosť pomáha , ako nie je to nejaký obrat o 180° , ale vidím výsledky , moja mama bola roky dozadu na laser a jej to napríklad pomohlo, keď spomínaš mamu, tak na to napadlo 🤔 ale mne vôbec , práve naopak , zhoršilo sa mi to l.

summer23456
9. nov 2022

@elam1234 a mamine sa to už nevrátilo? Joj veľa peňazí už aj moja dala na kozmetiku a nič z toho...

elam1234
9. nov 2022

@summer23456 nie , jej sa to nevrátilo , teda aspoň to na nej nevidím, tiež som myslela, že možno vyskúšam ešte inú kliniku , ale dosť sa toho bojim , keď som videla ako som dopadla minule 😬

summer23456
9. nov 2022

@elam1234 no moja mama bola tiež celá červená potom, ale prešlo to, ide ešte raz na cievky a potom na odstránenie červené. Veľmi by som chcela aby jej to pomohlo,dosť ju takto trápi.

elam1234
9. nov 2022

@summer23456 ja som bola červená , pálilo to , ale keď mi to prešlo , tak som mala tie žilky viac viditeľné , viac rozšírené, na tej kliknite mi tvrdili , že sa mi to len zdá, lenže mne to potvrdilo aj okolie, že to mám horšie 🤦 raz som sa na to pýtala jedného chirurga, že či sa tooze takto zhoršiť a odpoveď bola, že môže. Takže už sa bojím ísť štvrtýkrát 😬 chápem že ju to trápi, ja to mám momentálne take, že sa musi človek pozrieť veľmi z blízka a vedieť o tom, že to mám ináč si to laik nevšimne a tiež ma to trápi, dúfam, že jej to dobre dopadne

summer23456
9. nov 2022

@elam1234 no tak to rozumiem, že sa bojíš ísť po takej skúsenosti... Jej teraz viditeľné tie žilky zmizli, nie všetky ale zmizli. No len ona má celkovo problém s pleťou. Ty máš iba žilky? Rosaceu nemáš? Alebo dermatitidu? Mama ešte toto do toho, no ma to dosť podráždené teraz ako sa ochladilo. A ty si to dostala pod kontrolu tým medik8? Mama to tiež mala, ale jej po čase prestane všetko účinkovať...

drews_beauty
9. nov 2022

@petricka22 to, že krém na báze vody v zime zamŕza je mýtus, tuto to vysvetľujem

https://www.youtube.com/watch?v=5SM0jpBtqA8
elam1234
9. nov 2022

@summer23456 len žilky a robili sa mi také biele bodky pod kožou , čo ani neviem čo bolo, ale aj to mi zmizlo a aj akné , ktoré som síce nemala nejaký extrém , len trochu , ale mám menej až vôbec, a kde to robili tvojej mame? Možno by som to tam ešte teda riskla

karola987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
summer23456
10. nov 2022

@elam1234 mame to robili v Medermis v Banskej Bystrici. A tiež sa jej robia také vyrážky biele...

elam1234
10. nov 2022

@summer23456 vďaka pozriem sa na to 🙂 ja som bola v Žiline a tam už ísť nechcem určite

summer23456
10. nov 2022

@elam1234 no tiež sme rozmýšľali nad Žilinou a potom sme rozhodli,že radšej tá BB, je to aj bližšie a je to na nezmestí, tak praktickejšie, keďže BB poznáme a ZA nie.