Kozmetika Medik8

nika898
29. jan 2024

Ahojte zienky. Prosím vás máte niektorá skúsenosť s touto kozmetikou? Všade na internete ju chvália ako je úžasná. A videla som že s ňou pracujú aj kozmetický. Nikdy som nemala problém s pokožkou na tvári no žiaľ roky plynu a rada by som jej trosku dopomohla. Mám suchu pokožku, keď sa rano nenatriem tak mám po bokoch tvare úplne suchu kozu až šupinky a tvar vyzerá staršie aj o 5 rokov. Samozerjme potrebujem už riešiť aj jemne vrásky 🙈. Za každú vašu skúsenosť vopred ďakujem 😊.

lenka098123
29. jan 2024

@nika898 ja mám od nich ten denný krém s vitamínom C a som celkom spokojná, ale nakoniec som ešte spokojnejšia s Vichy Liftactiv Supreme 🙂

nika898
autor
29. jan 2024

@lenka098123 ďakujem krásne vichy som skúšala ale žiaľ mi moc nepasoval

guudy
29. jan 2024

Ja mam velmi citlivu pokozku a medik8 mi vadi, co som mala vzorky. Mala som klasicku reakciu - zacervenanie a stipanie. Vzorky mi davala kozmeticka, ku ktorej nechodim, ale chcela som vyskusat. Vravela som jej, ze mam citlivu plet. Aj tak to dopadlo neslavne. Viac poradit neviem ohladom znacky.
Hutny hydratacny krem ma biossance squalane+omega repair cream. Tiez je vyborny hydratacny krem Ice od Sunday Riley a hydratacne kremy na suchu plet ma aj Paula’s Choice.

Kupujem na cultbeauty alebo original weboch. Nie sephora/notino a pod.

cafelatte
29. jan 2024

Mala som ale presla som na korejsku kozmetiku z ekon.hladiska. Zazrak nespraví žiadny krém, treba riadne hydratovat..

bela30
29. jan 2024

@nika898 ja ju odporucam.

nika898
autor
29. jan 2024

@guudy ďakujem. Ja našťastie citlivú pokožku nemám. Nemám ani začervenanie ani fľaky. Jedine ju mám suchu 😕. Mám krém od dm-ký a ten mi pekne hydratuje ale sérum mi nerobí dobre a mám aj krém od eucerynu a ten mi pokožku vôbec nehydratuje a nevyhovuje mi ani vôňa tohto krému. A rozmýšľala som nad niečim kvalitným preto sa pýtam. Snáď sa mi podarí získať vzorky a vyskúšať.

nika898
autor
29. jan 2024

@bela30 ďakujem 😊

nickpick
29. jan 2024

@nika898 ja pouzivam uz cca 2 roky ich serum s vitaminom C a uprimne lepsie som zatial nenasla, takisto kremy s retinolom, je to drahsia kozmetika, ale da sa kupit v akcii, zvyknem kupovat cez lookfantastic ked maju akcie a zlavy….

guudy
29. jan 2024

@nika898 jasne, rozumiem, vyskusaj tu Paula’s choice, maju celu rutinu podla typu pleti/problem, ktory riesis. Maju aj cestovne balenia, ideal na skusanie 🙂
A cenovo su lacnejsie ako medik.

nicoleee
29. jan 2024

@nika898 ahoj, ja som používala Paula’s choice ale prešla som na medik 8 a som spokojná 🙂 ja mám problematickú pleť a neviem si vynachváliť. Tonikum na čistenie pleti používa aj moja 10 ročná dcéra. Ta mňa fakt super

nika898
autor
29. jan 2024

@guudy ďakujem pozriem 😊. Priznám sa že o tuto značku som nepozerala.

nika898
autor
29. jan 2024

@nicoleee ďakujem ❤️