Kórejská kozmetika alebo Medik8

2. feb 2024

Ahojte zienky. Prosím vás rozmýšľam si zakúpiť dennú rutina vyskladanu z kórejskej kozmetiky (rôzne značky) alebo kúpiť radšej celu rutinnú od medik8. Celkovo čo má odrádza od tej kórejskej komzmetiky je to že sa bojím ako mi na ňu pleť zareaguje. Mala som už skúsenosť že pri niektorej kozmetike má stipala až pálila pokozka a tak isto aj oči. Prosím zienky aké máte skúsenosti? Dakujem

marcellka32
2. feb 2024

Používam kórejskú už asi 6 rokov, pleť mám citlivú, nikdy na ňu zle nezareagovala, a to mám poskusane už fakt asi všetko...je tu aj skupina kórejská kozmetika
Z medik8 som mala 5 veci, tiež fajn, ale za tú cenu mám zložením rovnaké veci inej značky

dettilv
2. feb 2024

Ja používam kórejskú kozmetiku a nedám naň dopustiť. Korejcanky nedajú na pleť hocičo tak som im verila.

cafelatte
2. feb 2024

Presla som z medik 8 na korejsku, spokojnost s oboma, ale medik je predražený.

tehulka2011
2. feb 2024

prosim vas odporucite niekto (korejsky) denny krem s spf, ktory je fakt lahky, ze ho nebudem ani citit? Skusala som medik8 aj ine ako vichy, eucerin, cerave, a kazdy mi vadi.

luciaruz
2. feb 2024

Medik je zbytočne predražený. Korea je pecka, ja som skusala snad vsetky znacky z webov Beautiholic a Cosibella. Ani jedna znacka mi nerobila zle, ked si clovek vyberie spravny produkt.

autor
2. feb 2024

@marcellka32 áno presne to som pozerala a aj nakombinovala. Z medik8 by som brala učíte na začiatok len cestovné balenie a potom keď to bude dobre tak dokúpila veľké. No neviem budem sa musieť rozhodnúť lebo moja pokožka to už potrebuje 😂

autor
2. feb 2024

@cafelatte nad takýmto postupom som rozmýšľala aj ja. Že najprv dám pleť dokopy overenou kozmetikou a potom keď už bude pokozka upravená tak budem prechádzať na kórejskú kozmetiku. Viem že je medik dráhy a je mi jasne že je to aj reklama. Človek už nevie čomu má veriť 😂

autor
2. feb 2024

@luciaruz ďakujem. Vyberala som produkty podľa odporuči takze mám vyskladane v podstate tie iste produkty od medik8 a z kórejskej kozmetiky. Hľadala som podľa toho. Študujem to už vyše mesiaca 😂

marcellka32
2. feb 2024

@tehulka2011 krém a na to samotné SPF, ja používam kórejské SPF, sú ľahučké

tehulka2011
2. feb 2024

@marcellka32 ok, ale ktore? 🙂 ktore presne kupit a kde?

marcellka32
2. feb 2024

@tehulka2011 spf50: cosibella, lakrem, ksisters
Ja používam biore, beauty of joseon, centella skin, ...

slavomira236
2. feb 2024

@marcellka32 ahok z akej syranky sa to objednava??

valise
3. feb 2024

Mala som krem ci serum od medik 8(foto) a k tomu bola vzorka ocneho kremu tej istej znacky. No horsie som investovat peniaze nemohla, co sa tyka kremu, tak retinol od the ordinary odviedol lepsiu robotu a z ocneho kremu ma tak palili oci(a to si na tvar mozem dat fakt hocico) ze som slzila cely den a ked som si ho dala vecer, rano som mala oci cervene. Mne sedi ocny krem od beauty of joseon s retinolom a zatial najlepsi efekt na opuchy a vrasky. Tiez su super BB kremy od skin 79 a ich krem s spf, znacka coxir ma dobre veci,

valise
3. feb 2024

@tehulka2011 skus tento, za mna najlepsi

simca06022011
3. feb 2024

Záleží akú kozmetiku/ produkty si na tvár dáš. Ved v kórejskej je halda značiek, účinných látok, produktov... čo sú to overené značky? Ja si vyberám tak ze si poviem čo potrebujem / konkretne/ a vyberiem produkt. Aký mám problém = produkt. Žiadne sady. Na všetko nepotrebujem dráhu kozmetiku. Na niečo mi stačí niečo z drogérie, na ine si objednám cosrx, ordinary alebo nejaké špeciality... sú veci ktoré som prisla rokmi na to, ze si zbytočne, najskôr som pozrela videa na youtube a potom skúšala ( a zväčša odporučili dobre...)
Ak si dáš pleť dokopy overenú, kt ti bude sedieť, prečo potom to kaziť a skúšať niečo neoverené? ;)

vik225
Odpoveď bola odstránená
Zobraz