Kórejská kozmetika

22. máj 2023

Dobrý deň, potrebujem poradiť. Už dlhší čas plánujem vyskúšať kórejskú kozmetiku, mam aj vybraté produkty, ktoré by som chcela zakúpiť, ale neviem odkiaľ. Máte skúseností alebo poprípade poznáte nejakú overenú stránku, odkiaľ by sa dali produkty objednať?

trema
22. máj 2023

Objednavam zo stylevana, dodanie trva sice dlhsie, ale ceny su o dost nizsie ako na slovenskych strankach.. slovenske stranky su napr. ksisters, dalora, glasskin, nieco maju aj na notine..

a_alexandra_a
22. máj 2023

Stylevana... super ceny, originál výrobky, len treba počítať s tým, že dodacia doba je cca mesiac. Slovenské stránky ako eshop natureal, dalora, skinlovers majú kórejskú kozmetiku riadne predraženú

domiklik
22. máj 2023

Presne ako vyššie spomenuté, stylevana... Záruka najnižšej ceny, originálu, a nebude to 2 roky po záruke...

babulkomale
22. máj 2023

Kočky a v com je ta kozmetika ina? V zlozeni ci ucinkoch? Sledujete tam nejake specialne zlozky?

domiklik
22. máj 2023

@babulkomale centella asiatica (cica), pupocnik, ženšen, čajovnikovy olej, ryža, propolis, probiotika... Samozrejme ono všetko je to aj v západnej kozmetike, ale ani zďaleka nie v takých koncentráciách.... Spfka sú kapitola sama o sebe, cenovo sato nedá porovnať... Veľa muziky za malo peňazí

vanilkovazmrzka
22. máj 2023

Natureal

babulkomale
22. máj 2023

@domiklik super, pozriem to.
Mate niekto skusenost co je vhodne na zrelsiu citlivu plet so sklonom k akne? Z malocoho sa nevyhadzem...

patrien
27. máj 2023

Ahoj ja objednávam z ksisters a som veľmi spokojná. Odporúčam ti napríklad vyskúšať beauty of Joseon sérum s niacínamidom a propolisom, pyunkang yul čistiaci bublinkový gél, toner od nich a takisto sú veľmi dobré aj produkty od značky coxir. Ja teraz používam od tejto značky krém so slimačím mucínom aj spf krém a sú super. Tiež mám pleť náchylnú na vznik akné ale tieto produkty mi ho nespôsobujú.

xxenka
10. sep 2023

@trema
Dobrý deň, chcem sa opýtať či sa vám stalo, že čakáte na objednávku aj 2,5 mesiaca. Ja čakám, píšem im a vždy mi napíšu,že ďakujú za objednávku ale potrebujú moje dokumenty typu občiansky, číslo účtu, bankomatovu kartu prefotenú z oboch strán a podobne. Samozrejme, že som im to neposlala, lebo nebudem zdieľať moje prístupy k bankovemu účtu a stále nič. Už som im aj napísala, že či si zo mňa robia srandu keď som im niekoľko x posielala číslo objednávky meno a adresu. Myslím si, že som sa nechala napáliť a nepríde nič. Tak si dávajte pozor a zvážte či pôjdete do toho rizika. Pred tým som objednala asi 10x a všetko v poriadku a posledné 2 objednávky stále nič.

trema
10. sep 2023

@xxenka toto sa mi este nestalo, vzdy mi prisla objednavka do mesiaca, ale uz som asi 2 roky neobjednavala, mozno sa tam nieco zopsulo. preco od teba chcu bankomatovu kartu, to je divne

xxenka
11. sep 2023

@trema je to veľmi divné, lebo furt to isté dookola, je to v procese a prosím zašlite mi úradné dokumentya údaje z bankomatovej karty. Posielame si maily každý 3-4 deň ako keby to gideli 1x v živote a pritom je tam historia komunikácie od polovice augusta. No už som sa zmierila s tým, že nič.

vik225
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka193
10. apr 2024

@domiklik dobrý deň, viete poradiť konkrétne spf z kórejskej kozmetiky?

kiwi3
10. apr 2024

@mirka193 podla toho, aky mas typ pleti.

ctahka
10. apr 2024

@mirka193 ja som spokojná s beauty of joseon, dobrý článok o kórejských spf má aj drews beauty na svojom blogu,tam má aj odporúčania...

mirka193
10. apr 2024

Zmiešaný typ pleti.
Zaujala ma Medi Peel. Nemali ste niečo od tejto značky?

natasha1988
10. apr 2024

v BA je predajna korejska kozmetika

domiklik
10. apr 2024

@mirka193 beauty of joseon... Ľahký, nezmolkuje, obohatený o probiotika... Nepoznám pleť ktorej by nesadol

mirka193
10. apr 2024

Ďakujem, používate aj iné vyrobky od nich?