Kórejská kozmetika

31. aug 2024

Ahojte baby,

videla som odporucania na korejsku (azijsku?) kozmetiku. Vraj je lepsia ako ta nasa. Tie ktore nieco take pouzivate, vedeli by ste mi nieco odporucit? Chcela by som na nu prejsť tiež, ale neviem kde zacat ani kde to kupit. 🙂

Dalej ak aj to nebude prave korejska ale hľadám čistiaci olej na mastnu/zmiesanu plet. Tiež by sa mi zisli odporucania.😇

nikdenikto
31. aug 2024

Tak ty musíš hlavne vediet, aké produkty tvoja pleť potrebuje a potom sa rozhodnúť či pôjdeš do kórejskej alebo inej značky, kľudne aj ich kombinácie.

Ďalej, na mastnú pleť neviem či je zrovna olej vhodný. Skôr by som išla ak už olej len na odlíčenie, respektíve prvý krok čistenia a druhý krok určite čistiaci gél alebo pena. Základ je čistenie, hydratácia (krém) a cez deň spf. Potom podľa problému sú rôzne tonika, sera…

nina004
31. aug 2024

Objednávam kozmetiku od Ksisters,prípadne cez stylevana.com. Mám normálnu miestami zmiešanú pleť. Sedia mi značky Beauty of joseon, Misha, Medi-pell, Cell fusion a ďalšie. Ale to si musíš vyskladať podľa svojej pleti. Ja som vedela približne aké produkty hľadám a na Ksisters som šla podľa obľúbenosti a potom už podľa popisu na akú pleť je produkt vhodný.

biba_18
31. aug 2024

čistiaci olej je na odlíčenie dobrý, používam biotherm biosource total renew oil alebo potom aj tieto sú výborné banila clean it zero a heimish all clean. mám zmiešanú až mastnú pleť