Kondicionér pre 6-ročné dievča s kučerami

feiticeira
15. máj 2024

Ahojte, rada by som sa spytala, ci pouzivate nejaky kondicioner na rozcesanie pre svoje princezne?
Moja mala ma kucerave vlasky a zle sa rozcesavaju, pouzivam tie spreje, mam samponik s kondicionerom 2v1, ale to sa mi aj tak neda rozcesat. Mate nejaky tip na nejaky kondicioner pre take male deti???
Dakujem krasne.

wewuliatko174
15. máj 2024

@feiticeira sú rôzne aj detske spreje(v dm),premna je aj tak najlepšie jemne namočiť vlasy a tak rozčesat.Dcerka ma 2 roky

zafir01
15. máj 2024

@feiticeira tu mala dcéra 1,5 r. Používam toto . Kondicionér tak raz za dva týždne , termín by som zatiaľ lepší nenašla .to isté sprej na rozcesanie .mali sme aj ten z DM taký ružový . Ale tento je niečo lepší ,cena podobná . Aj toto trojkombo je kupované v DM

7miriam77
15. máj 2024

Moja má veeelmi dlhé, až po pás kučeravé vlasy, najviac sa mi osvedčil šampón pantene pro V, 3 v jednom, kupujem v DM, po ňom sa super rozcesavaju

feiticeira
autor
15. máj 2024

@zafir01 Dakujem, hentu znacku som kupila sprejik, taky jablkovy a mam pocit, ze ma mala take tuhsie vlasy a islo mi to horsie, ale ten balea balzam skusim, lebo umyvam raz tyzdene, lebo sak sa jej nemastia vlasy, tak by asi bol fajn ten balea balzam... dakujem za tip. Inak vasa mala ma krasne vlasky, obdobne mojej 🙂

andrea2323
15. máj 2024

Ak by vám nič nevyhovovalo, tak je aj značka authentic beauty concept a oni majú neskutočné spreje bezoplachové na rozčesávanie 🙂 len sú drahšie

nevenka
15. máj 2024

Pozrite si CGM produkty, hlavne nech to nema vysusujuci alkohol a silikony. Ja pouzivam normalne, co aj pre seba. Dm ma lacnejsie veci, Balea, ale musite pozerat zlozenie. Aj sampon, nech nema sulfaty. Kombinujem to, drahsie, lacnejsie, ako sa mi podari zohnat. Nie je to jednoduche, kedze sa jej chlpia tie vlasy, nemam cas kazdy den s tym robit vsetko podla CGM, ani na sebe, ale aspon tie produkty nech su dobre. Lebo som si vsimla, mnohe detskr maju sulfaty, alkohol, co vysusuje a silikony.

sisska96
15. máj 2024

Gliss kur olejový sprey

ivanabat
15. máj 2024

ja pre dcéru kupujem z kucerave.sk a značka Cantu, a sme spokojné obe, pekne vonia a aj vlásky má krásne