Koľko vám vydržia mihalnice?

rodinka20
22. apr 2024

Ahojte, premýšľam nad tým, že si dám spraviť mihalnice. Chcem sa opýtať, aké máte skúsenosti? Koľko vydržia? Ďakujem

katina02
22. apr 2024

Mne vydržali tak dva a pol týždňa, keď som ich nosila jedno obdobie. Prišlo mi to málo, lebo iným kamoškám držali dlhšie. Nechcelo sa mi tak často chodiť na dopĺňanie.

rodinka20
autor
22. apr 2024

@katina02 fakt ? To aj dosť málo. 😁 To mi asi nestojí za to 😏 počkám ešte na iné názory

veronikaszabova
22. apr 2024

@rodinka20 chodim na doplnanie kazde 3t.

zuzka565
22. apr 2024

Ja mám magnetické a som spokojná. Vydržia celý deň a svoje si nenicim. Mala som aj riadne ale to bola katastrofa. Po týždni začali padať a do dvoch týždňov som musela ísť na doklad. A o Tom ako mi to znicilo moje ani nehovorím. Už ich nikdy nebudem mať také ako pred tým.

katina02
22. apr 2024

@rodinka20 Veď práve, že to bolo ozaj krátko. Neviem, možno to je mojimi mihalnicami 😀 Lebo bola som asi u troch báb na mihalnice, s odstupom času a zakaždým to bolo takto. Tak som to vzdala potom.

puertorico
22. apr 2024

podľa mňa je to z mihalnicami ako s nechtami . niektorým odletí nechet po týždni . ja chodím na 1D mihalnice raz za mesiac, a za mňa super . vyzerá to prirodzene , žiadne metly. čo som sa pýtala kozmetičky, má zákazníčky ktoré chodia raz za 3-6 týždňov

rodinka20
autor
22. apr 2024

@veronikaszabova 😱 aha, dobre a ak sa môžem opýtať na cenu keď chodíš každé 3t ?

rodinka20
autor
22. apr 2024

@puertorico
@veronikaszabova prosím ťa, aj ty chodis na mihalnice 1D ? Nevyznám sa v Tom 🤣 a prvý krát sa platí viac a potom keď idem na doplnenie, platím menej či ???

gabika0825
22. apr 2024

@rodinka20 ja chodím 4 roky na mihalnice a najlepšia vec čo som mohla urobiť 😊 Na doplnenie chodím raz mesačne ale samozrejme cez leto aj 2x za mesiac, keďže sa kupem a dovolenky pot atd…. Už by som nemenila, veľmi veľa času mi to ušetrí, nepotrebujem si maľovať linky a dávať tiene aby som ako tak mala zvýraznené oči, žiadna otlacena špirála na viecku, rozmazane pod očami… super je to odporúčam, len si najdi naozaj profesionalku, ktorá ti nepoškodí tvoje prírodne mihalnice. Ja som si dala minule spraviť nový set a davala mi dole všetky asi po pól roku. Vôbec som nemala mihalnice zničené

gabika0825
22. apr 2024

@rodinka20 áno na prvý krát platíš viac pretože ti robí úplne nový set, doplnenie podľa toho kedy prídeš, cim skôr od aplikácie, tak tým lacnejšie, lebo doplní len to čo vypadlo, už ti nerobi nanovo cely set. Jasne keď prídeš po mesiaci tak to bude drahšie ako napr. Po 2 týždňoch

lucylaw
22. apr 2024

@rodinka20 Aj ja chodím každé 3 týždne,to je tak akurát,párkrát ma situácia prinútila ísť až po 4 týždňoch a to už som si pripadala ako vypelichane kura 😅

rodinka20
autor
22. apr 2024

@gabika0825 super chápem 🥰 ďakujem pekne 🙏 ste milé.

rodinka20
autor
22. apr 2024

A bola ste niektorá okres Žilina, Martin, Prievidza alebo Banská Bystrica?

siska20
22. apr 2024

Ak máš mastnú pleť,tak ti nevydržia. Ja som chodila tiež asi po 2-3 týždňoch,ale to už vyzeralo hrozne. To som vyskúšala rôzne baby. Potom som si ich začala sama robiť,keď som si urobila kurz. Mala som ich cca 8 rokov ,ale už som to vzdala tento rok.

veronikaszabova
22. apr 2024

@rodinka20 3d
30€

puertorico
22. apr 2024

@rodinka20 ano presne tak, 1x je to drahšie. ja chodím teda k dosť drahej kozmetičke 🙈 už zvažujem že pôjdem inde , ale bojím sa že inde by mi to nespravili tak pekne ako od nej 😀 1D mihalnice sú 1 mihalnica sa lepí na 1 tvoju . ozaj je to pekné . potom sú 2,3,4.....10d mihalnice . ešte 3D mihy sú pekné , ale ostatné vyzerajú ako metly 😂 a myslím že ak sú použité kvalitné lepidlá a dobre to je spravené, tak by ti to malo vydržať mesiac.

puertorico
22. apr 2024

@rodinka20 pozri si na ig alebo na fb luxebauty salon . chodímk nej. je to síce v Nitre, ale má tam detailne tie mihalnice . ozaj sú veľmi pekné

lenka2232
22. apr 2024

Mne vydrzia 5 tyzdnov..ale su robene lampou,nie lepidlom

klarik707
22. apr 2024

@lenka2232 ani som nevedela, ze aj takto sa daju robit. trva to potom aj dlhsie, nez ked sa klasicky lepia?

lenka2232
22. apr 2024

@klarik707 tak mne ich robi cca 1,5hod..neviem ako dlho sa robia s lepidlom🙂

gabika0825
22. apr 2024

@siska20 ja mám mastnú pleť a chodím raz za mesiac a držia mi veľmi dobre. Ani po 4 týždňoch ich nemám vypelichane

dzejny656
22. apr 2024

Mne vydržali pekné tak 2 týždne, ten tretí to už bolo také kadejaké, ale na doplnenie som išla po 3 týždňoch. Mne sa to veľmi neoplatilo, chodím radšej na lash lift teraz.

zuzik1407
22. apr 2024

Teraz mám 5tyzden a počítam ,že ešte 2tyzdne budú.Mam mihalnice 11rokov v kuse.

tana612
27. apr 2024

Ja mám 3D a vydržia mi 2 mesiace. Kvalitná práca vydrží. 😉😁

dextron
8. sep 2024

@puertorico fíha..tak to dobre vydržia,s tými metlami máš pravdu..ja som si nedávno dala robiť wispy mihalnice..a prišla som si ako transka 🥴🙊lebo mi ich urobila strašné husté, ale do 2tyzdnov opadali 😁😮‍💨

dextron
8. sep 2024

@klarik707 ja mám lampou robené,2tyzdne a už mi ostalo s nich 15percent..za mňa lampa vôbec nedrží ako tvrdia.

lenka2232
8. sep 2024

@dextron tak asi ich mas nekvalitne spravene..chodim uz rok ku kamoske co mi robi lampou a uplne super,vydrzia dlllho

dextron
9. sep 2024

@lenka2232 možno hej 😮‍💨,ťažko povedať asi prejdem na klasiku lepenie bez lampy 😄