Khadi farby na vlasy

janhe
16. sep 2023

Ahojte používate khadi farby na vlasy?
Ako ste s nimi spokojné?
Kryjú šediny?
Ozdravuju časom vlasy?
Aké máte farebné výsledky? (Možno ak máte foto vlasov a akú farbu khadi ste použili)

Budem Vám vďačná za recenzie, chcem konečne prejsť z tej chémie na o čosi prirodnejsiu cestu

gondyo
16. sep 2023

Používam už niekoľko rokov, farby sú prirodzené,vlasy nádherné, lesklé..používam ale aj prírodné tuhé šampóny...pred prvým farbením takouto farbou sa odporúča úplne nechať odrásť farbu a urobiť detox vlasov...kryje aj šediny, ale časom sa vymýva a šediny vidieť...ja mám len jemné, tak mi to až tak nevadí

janhe
autor
16. sep 2023

@gondyo no lebo ja mám šedivé vlasy.
A odrast ich nemôžem nechať.
Potrebujem si nafarbit farbenu hlavu.
A koľko vám vydrží než sa vymyje z tých sediniek

gondyo
16. sep 2023

To nemá význam potom,lebo tieto farby sa môžu len prirodzené vlasy...nebude to mať ten efekt..dosť rýchlo sa vymýva,šedinky vidno..ale už by som sa ku klasickej farbe nevrátila

pimpulienka
15. jún 2024

Najprv super, teraz bojujem s maximálne čiernou farbou na vlasoch. Kompletne sa mi nabalili po 2 rokoch Khadi na čiernu z hnedej. Takze musím navštíviť kadernicku a opäť zajst po dlhom case na chémiu,aby mi s tým nieco spravila. Inak používam komplet prírodne tuhé sampony, prírodne oleje a pod., ale žiaľ čierne vlasy nechcem. A tmavlo to postupne, najprv som mala hnedú, ale pozor s nádychom bordovej odlesky som mala počas khadi vždy..a čo sa týka sedin. Každý mesiac som farbiva, bolo ich postupne vidieť a vzdá boli aj bledsej farby ako ostatne. Časom mi už veľmi vadila vôňa z vlasov, ktorú sa mi nikdy nejak extra nedarilo preraziť, ale áno leskli sa viac a mala som aspoň pocit, že davam niečo priedušné na vlasy

pimpulienka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz