Jemné strnisko na nohách

21. jún 2023

Od jesene do jari je to celkom fajn. Nie je nutné nosiť každý deň kraťasy alebo sukňu. V tomto období mám na verejnosti svoje nohy vždy úplne hladké. Ako to riešite v horúčavách? Je to v pohode ak mám na nohách úplne jemné strnisko a krátku sukňu? Máte celé leto vždy hladké nohy alebo je to v pohode ak nohy neucítili žiletku 48 hodín a mám na nohách jemné a takmer neviditeľné strnisko?

natalinkaminisek
21. jún 2023

Jemne a takmer neviditeľné bud rada a neries 🙂

galganka
21. jún 2023

Cudzie nohy sú mi v celku ukradnuté, neprizerám sa im, takže kľudne sa nehoľ, alebo to skos ráno aj večer, ako sa ti len chce ...

lamonita
21. jún 2023

Aj ja to tak "nosim". Inak by som mala krvavé rany z neustáleho holenia

mediana
21. jún 2023

Ja to prebehnem pár ťahmi každý večer v sprche, trvá mi to asi minútu, ale mam lepší pocit cez deň 🙂

gypsomilka
21. jún 2023

Preto radsej depilujem ako by som mala kazdy den holit.

autor
21. jún 2023

Jeden rok asi keď som mala 18 rokov som sa tiež holievala aj denne. :D Vždy v nedeľu, pondelok a utorok večer. V škole nám dali hlúpo rozvrh hodín a v pondelok, utorok a v stredu sme mali telesnú výchovu a u nás bolo obľúbené sa v škole posmievať za strnisko na nohách. :D

kristina2412
21. jún 2023

Každému sú druhého nohy úplne ukradnuté , má dosť problémov s tým, že on sám je mokrý ako myš.😂 Môj pohľad sa zastaví na topánkach 😂keďže som na ne zaťažená a občas sa teda blbo cítim keď vidím v buse chlapa čo má nôžky hladké ako bábätko🙈

anonymanonym
21. jún 2023

Holim sa uplne rovnako ako pocas inych rocnych obdobi, tj. tak casto aby som sa ja citila komfortne, a to ci mi su alebo nie su vidiet hole nohy a pripadne jemne strnisko fakt neriesim. Je ale pravda, ze som k tomu musela vekom dospiet. A co sa tyka druhych ludi, zien, tak to mi je este viac jedno. Aj keby si nejaka zena vobec neholi nohy a ma suknu. Vsak su to jej nohy a jej chlpy.

alexka89
22. jún 2023

Aj ja niekedy nemám čas oholiť a už sú výrazne a i tak zoberiem krátke ...je mi úplne u riti čo druhí na to nech nekukaju....však je to bežné keby to nebolo tak nech to žene nerastie

mima1608
22. jún 2023

mám to tak aj ja, lebo keby sa holím denne, tak by som mala nenormálne "vyhádzané" nohy (robia sa mi také červené malé pupaciky). Depilovať sa mi nechce 🙈🙈🙈

ladaniella
22. jún 2023

Ked depilujem voskom alebo strojcekom tak chlpky mi zarastaju pod kozu. Dnes som vyskusala po 20r depilacny krem..tak uvidime.
Ked ziletku tak cca kazde 3 dni holim