Je moje obočie ok?

25. sep 2023

Dnes som bola na obocie a som z toho zmetena, myslite ze je to ok? Nemalo to byt skor dlhsie na vonkajsej strane a smerom k licu a na vnutornej take rovnejsie?

syslik81
25. sep 2023

take ako popisujes by s nehodilo k tvojej tvry .. toto mas este cerstve .. predpokladam ze je tatovane takze opuchnute a tmave .. zmeni s to .. a dodatocne na korekcii doupravuje

ninka99865
25. sep 2023

Ono trvá aj 2 týždne kým sa zahoji… teraz je hrubšie uvidíš časom a keď sa ti nebude niečo pozdávať pôjdeš na korekciu

st_277
26. sep 2023

ten tvar nie je pekný. ide do oblúku a to naozaj sa uz nenosí…ale predpokladam ze predtym ako si sa dala tetovat si si pozrela portfolium danej artistky a kedze to robí takto musela si s tym aj suhlasit. Ak sa mylim a na profile mala peknu pracu a toto ti urobila tak by som ziadala aby na korekcii ti to upravila podla poziadaviek, ten zaciatok by este mohla vediet opravit.

luciab28
26. sep 2023

Vydržať kým sa zahojí... J som bola tiež na tetovanie obočia... Keď som sa prvýkrát uvidela bolo mi do plaču... Ale po jednom dni keď to už nebolo opuchnuté a začalo sa to hojit, vyzeralo to úplne inak a teraz som maximálne spokojná... Treba len vydržať kým sa to zahojí

mladena
26. sep 2023

podľa mňa to naozaj mohlo byť troška dlhšie na vonkajšej strane, takto to dodáva taký prekvapený výraz