IPL epilátor

11. dec 2023

Dobrý deň, aké máte skúsenosti s IPL epilátormi? Prípadne viete poradiť dobrý do 350€? Počula som, že philips lumea sa rýchlo prehrieva, ja by som potrebovala aby som na jeden krát prešla nohy, podpazušie + hornú peru a bradu.

andrejiik
11. dec 2023

Mam lumeu a som maximalne spokojna. Pri pravidelnom uzivani krasny vysledok. Ziadne chlpky. Odporucam

kvjetecko
11. dec 2023

Tiez mam lumeu uz cca 4 roky a som velmi spokojna. Len tomu treba venovat cas. Tvar si "neblikam", nechcem mat flaky.

autor
11. dec 2023

@andrejiik môžem sa spýtať ktorý model?

autor
11. dec 2023

@kvjetecko vďaka za skúsenosť, ja to chcem najmä kvôli tvári, tak dúfam že v kombinácii s SPF to bude ok

andrejiik
11. dec 2023

IPL epilátor Philips Lumea Advanced SC1998/00, ale pozeram, ze cena je nad 300€. Mam ju uz dlho. A fakt spokojnost, by som neverila a aj na tvar vpohode, bez flakov. Akurat treba sa ptm vyvarovat nejaky cas slnku sa mi zda, ze je odporucane, koli flakom.

megleka
11. dec 2023

Ak len kvôli tvári tak skús naj nejaky salón unas v meste nad perou chodím za 10€..bola som 3-4x za mna super no tiež sa mi nepaicli tie fľaky takze som preto nebola ale pôjdem opäť lebo ešte take dva razy by sa zišli lebo pokial chces len na tvar to využívať podľa mna zbytočne vyhodených veľa peňazí

lindus_esterka
12. dec 2023

@andrejiik prosim ako riesit hornu peru? Pred použitím sa ma dane miesto oholit ale ja si nechcem holit nič na tvari 🫣

andrejiik
12. dec 2023

@lindus_esterka ono ked si to neoholis , tak sa to spali 😀 jak ked vlasy podpalis 🤣

megleka
12. dec 2023

@lindus_esterka sú take maličké žiletky aj v DMke alebo neviem vi sú ro žiletky používa sa to aj na obocie ja som sa toho tiež bála že mi to potom bude rásť ako chlapovi ale zmýlila som sa veľmi úplne super

lindus_esterka
12. dec 2023

@andrejiik preboha a ja som to chcela vyskusat bez holenia ked ju na vianoce dostanem 🙈 fakt ďakujem za upozornenie 😅

lindus_esterka
12. dec 2023

@megleka tie ziletky mam, ale bojím sa ze epilator na tie chlpky nezaberie (nie su taz tak tmave) a potom mi tam budu rasit male pichliace 😀 teraz na kraje používam zosvetlovaci krem, tak asi ostanem pri tom

andrejiik
12. dec 2023

@lindus_esterka 😂😂 ale ved skus, ja som na nohe skusala , ono to len smrdi , ale nic sa ti nestane 😅 a ked sa oholis, neboj pichliace hnd nenarastu 😀 to po opakovanom dlhodobom holeni . Ja som tk raz na rukach si oholila 🤦‍♀️ a take iste mi narastli , nastastie😂

lindus_esterka
12. dec 2023

@andrejiik no ja tiez vyskusam asi ked tak najskor na nohe 😁 a ďakujem za konzultaciu 🙂