IPL do 150 eur

marcelas82
22. máj 2023

Ahojte aké máte skúsenosti s IPL epilatormi do cca 150e,viac si nemôžem dovoliť🥲. Viem že lumea je mega super,ale zas nemám taký veľký rozpočet. Otázka je hlavne na tie čo majú tmavy typ chlpu. Či to naozaj funguje a tak... 😎

vanilkovazmrzka
22. máj 2023

Podla mna vyhodene peniaze za docasny efekt a drahy stroj do ktoreho treba, ak sa nemylim, nasledne este dalej investovat dalsie peniaze. Usetrila by som na laserovu epilaciu, ktora po par sedeniach odstrani chlpy natrvalo.

rosavia
22. máj 2023

@marcelas82 Ja mam z Amazonu ovela lacnejsi, kupovany pred rokmi a spokojnost.

pecka
22. máj 2023

@vanilkovazmrzka mas konkretnu skusenost s nejakym pristrojom?

kristinkaris
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
koniarova
22. máj 2023

@pecka mám lumeu za nejakých 170 eur. Pokukaj akcie. Je super. Odporúčam.

sara_r
22. máj 2023

@marcelas82 Dobry den, ak by Ste mala zaujem, mam na predaj Philips lumeu, predam za 120 €, pouzivana minuly rok v lete par krat ( samozrejme na cistu a oholenu pokozku), dovod predaja je ten, ze prve tyzdne je nutne robit osetrenia s tymto pristrojom v dvojtyzdnovych intervaloch min. 4-5 krat a nikdy som sa nedokopala k tomu aby som to dodrzala cize chlpky zacali aj tak rast aj ked ovela jemnejsie a na niektorych miestach nerastli uz vobec .. Cize po viacerych osetreniach verim ze by chlpky prestali rast na par mesiacov urcite 🙂

tl999
26. mar 2024

@koniarova aky druh? Este pouzivas ho? Bolo to uvinne?

tl999
26. mar 2024

@rosavia vies ho sem nalinkovat?

koniarova
29. mar 2024

@tl999 tuším Philips Lumea 1997 . Používam stále. Som spokojná. Ale je s tým babračka.

tl999
29. mar 2024

@koniarova preco je to babracka? Vies mi to trosku vysvetlit? 🙂

koniarova
29. mar 2024

@tl999 lebo to dlho trvá, pokiaľ prejdete celú nohu napr. Musíš prístroj posúvať po pár milimetroch. Nohy ti budú trvať aj pol hodinu, možno aj viac.