Intímny gél

13. sep 2023

Aký používate? Používate ho denne?
Ja si neviem vybrať, bojím sa, pretože som používala intímny gél denne. Tuším to bol Lactacyd oranžový, občas ružový a dostala som mykózu brutálnu, opakovanú. No a následne som sa od vyliečenia umývala už iba čistou vodou tam dole. (Nebojte nesmrdela mi šuška) Chcela by som ale nejaký mať doma, ktorý mi neublíži, tú vagínu nenaruší a nedostanem mykózu. Chcem sa proste cítiť fresh bez toho, aby som sa bála. Poraďte nejaký pre tie citlivejšie, náchylnejšie prosím.

riesska123
13. sep 2023

denne sa používa žiaden 🙂 ono sa ti tam dole automaticky čisty a ma svoje ph a svoju vôňu atd. naruší sa to keď sa tam pchá každodenne gel intímny.

t1nusa
13. sep 2023

každý deň by som to neriešila, ja osobne používam gel Saforelle keď potrebujem

autor
13. sep 2023

Tak ako často gél používať? Skúšala som už aj každý druhý deň.

autor
13. sep 2023

Ženy ja som sa umývala vodou niekoľko rokov a nemala som problém žiadny. Len partnerovi asi nevoniam ani po sprche a začal sa mi vysmievať že sa tam dolu umývam iba vodou že to nie je normálne povedal. Že si mám niečo kúpiť.

riesska123
13. sep 2023

prečo ho používaš ? necitis sa čisto? ja pouzivan len intímny šampón a aj to raz za čas keď si spomeniem.

autor
13. sep 2023

Ale nesmrdím tam dolu nemám žiadny problém som zdravá aj všetko. Ale povedala som si že skúsim nejaký.

sunshine_18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
riesska123
13. sep 2023

jaj takto to je. tak tam dole nebudeš voniat po fialkach ani keď budws používať gel 3x za deň. nerieš ho, ma to tam dole špecifickú vôňu. ak nemáš žiadnu infekciu nemala by si vyslovene že zapáchať

autor
13. sep 2023

@riesska123 skúsila som kvôli partnerovi lebo ako zistil že sa umývam dole iba vodou tak aj sex nechce tak často..

autor
13. sep 2023

@riesska123 veď ani nezapacham len jemu príde divné že nič nato nepoužívam.

riesska123
13. sep 2023

partner dúfam že tiež si svoj úd umýva samponom 😁😁 mal by sam vedieť ako ma voňať zena dole, ty s tým nič nespravis aj s troma šamponmi a gelmi. a to by si ani nemala robit ak chceš byt zdravá

januska12323
13. sep 2023

Povedz mu, že používaš gél bez vône a pokračuj vodou 😏

autor
13. sep 2023

@riesska123 no asi mu dám toto prečítať aby pochopil.. komentáre má iba utvrdili v tom že robím dobre. Čakala som že teda každá žena používa intímny gél každý deň.

autor
13. sep 2023

@januska12323 aj to je dobrý nápad

bambieblue
13. sep 2023

Ja len Chilly

oli18
14. sep 2023

To uz vam niektorym aj umyvanie susky riadia partneri? 😆

nataly420
14. sep 2023

Neskutočne …. Nech líže sklo keď sa mu nepaci :D

rebrambora
14. sep 2023

Pouzivam denne. Pri vybere davam pozor, aby bol neparfumovany. Ani ziadne Aloe Vera atd.
Ono ano, ma to specificky pach, smrdiet alebo intenzivne to citit byt nema. Mozno len pijes malo tekutin.
Staci cista voda, mne je to ale osobne tiez divne 😀 tvoj partner nech si nastuduje ako funguje ludske telo a ano, kedze sme tiez len zvieratka s instinktmi, niekto nam vonia a niekto nie.

misana84
14. sep 2023

Ja používam intímny gél každý deň a nemám žiaden problém s infekciou… problém nastane vždy iba po dovolenke.. mokré plavky

ibrunova
14. sep 2023

tak mu povedz, že používaš gel a basta. sila toto..

zuzuliennka1
14. sep 2023

ja pouzivam z kauflandu, ich znacka, takmer bez vone, problemy nemam ziadne, a pouzivam aj tak len pocas mojich dni, nak cista voda

marcellka32
14. sep 2023

Ak ti nevonia po umývaní vodou, tak je načase vymeniť partnera, mužovi musíš voňať prirodzenou vôňou

1ryba
14. sep 2023

Namiesto gélu by som sa obzerala po novom partnerovi. Jeho reakcie sú úbohé.

gejb
14. sep 2023

A ten tvoj muž odkiaľ spadol? Aj moj vie ze dole patrí len čistá voda...to nie sú pazuchy ze treba prekryvat zapachy...Takýmto umývaním a parfumovanim si akurát rozhadzes prirodzene prostredie a to už len potom budes mat hlavu v smutku keď sa ti tam objavia "rybky" ...vďaka chlapovi. Otras ten jeho prístup.

svokrinjazykmonika
14. sep 2023

Ja používam detské mydlo.

autor
14. sep 2023

Žienky mne je tiež proti srsti že sa stará do ženských vecí niekto kto nemá vagínu ale pokazilo nám to intímny život. Dovtedy kým sa nedozvedel že sa umývam iba vodou bolo všetko v poriadku. Lenže ja fakt nezapacham som 100% zdravá menštruáciu nemám vďaka antikoncepcii už dva roky. Ten gél naozaj nepotrebujem ale nechcem aby môj muž so mnou prestal už úplne spávať 🙈🙈

marcellka32
14. sep 2023

Jedna známa použila mydlo FA (neviem prečo ten nápad veď to silno parfumovane), takú reakciu dostala, celá pipina jej napuchla až musela ísť k dr
Takže dobre robíš že len čistou vodou umyvas

gejb
14. sep 2023

Daj mu prečítať nejaké články/vyjadrenia od gynekológov...ze to naozaj tak ma byt.

kiwi3
14. sep 2023

tiez si myslim, ze problem bude v muzovi a toto je nejaky zastupny problem, ktory ma/te. co sa tyka toho gelu, tak jedine z lactic acid a vela zien to pouziva zle. pouziva sa to iba na kozu v zahyboch, ziadne ze si to tam napatlas rovno ku alebo do "otvoru", to sa potom necudujem tym mykozam. ziadna kozmetika sa nema aplikovat na sliznice a dovnutra tela.

1ryba
14. sep 2023

Len či v tom nie je nejaká druhá a vymyslel si príbeh s gélom. Ja by som ani chuť spať s takým chumajom nemala.