Imitácie od inparfum.sk - recenzie

daduliiiik
13. apr 2023

Ahojte,
má niektorá skúsenosti s parfumami z https://www.inparfum.sk ?
Píšu, že vonnej zložky v ich parfémoch je 25% - čo je už parfém, žiadna parfémová voda ... a cena za 50ml iba 9,90€ ... vraj si dávajú robiť parfémy na zákazku, prišli na trh minulý rok, ešte nie sú v povedomí.
Keď som tam volala, zdvihol chlap, nevedel takmer na nič odpovedať, resp. odpovedal neisto, až som nadobudla pocit, že niečo nie je v poriadku.
Mala už niektorá z vás zakúpený parfém z inparfum.sk a ako hodnotíte produkt/y? Oplatí sa kúpiť, alebo sa treba vyhnúť oblúkom?
Vďaka.

maranco
13. apr 2023

@daduliiiik doména inparfum.sk vznikla 2022-11-07
V obchodných podmienkach úvadzajú IČO: 550214417, také v obchodnom registri neexistuje.
Existuje firma Luxury Paris s.r.o. IČO: 55021417 ktorá vznikla 16.11.2022, jediný konateľ je Marián Onofrej, asi má 63 rokov.

Okrem toho vlastní firmy
Kreatívny raj, s.r.o. IČO 47456094 od 12.10.2013 www.kreativnyraj.sk
https://obchody.heureka.sk/kreativnyraj-sk/rece... recenzie sú priaznivé

Kreatívny raj plus, s.r.o. IČO: 55055231 od 25.11.2022.

daduliiiik
autor
13. apr 2023

@maranco perfektná práca - všetko dohľadať ... máš môj obdiv ...

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daduliiiik
autor
14. apr 2023

@richie233 skúsenosti s ich parfémami by neboli? Lebo ich inzerovanej 25% vonnej esencie za 9,90€ je ťažko uveriteľné ... od 20% je už parfém.

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daduliiiik
autor
16. apr 2023

@richie233 ja som mala vzorky od viacerých imitátorov - lacný smrad. Ešte som chcela skúsiť týchto 20%-ných, ale oni vzorky nemajú, treba si objednať celý 50ml flakón... a to nechcem riskovať, čo keď zasa lacný zápach 🫤

sebaobrana
2. dec 2023

@daduliiiik ja mam praveze velmi dobru skusenost s inparfum.sk tiez som sa trosku bala tej kvality za taku cenu ale objednala som si svoju obľúbenú Yves sant lauren -mon paris a topka uplne ako original co viem porovnat lebo som mala aj ten a mam pocit ze vydrzala este dlhsie aj kazdy mi ju chválil🥰

vranadasa
27. apr 2024

Daju sa kupit 10ml za 4€. S dcerou sme skusili, naozaj vyborne vone. Pan je velmi ochotny, nepodarilo sa mi zaplatit objednavku kvoli odstavke v banke, volal mi na druhy den, ci je problem u nich, alebo v banke. Balik vzdy prisiel najneskor dva dni od objednavky. Mozem srdecne doporucit.