Hydratačný krém s SPF pre zmiešanú pleť

sunny111
5. máj 2023

Ahojte, poraďte prosím ľahký hydratačný pleťový krém pre zmiešanú až mastnú pleť s spf minimálne 20, ktorý dobre hydratuje, zmatňuje a nie je tónovací. Ďakujem

domiklik
6. máj 2023

@sunny111 20 ti neporadím, to si ani nemusíš dávať a asi ani neexistuje... Ja používam beauty of joseon a je super, rýchlo sa vstrebe a nezmolkuje... 30tka je dobra od logically pokiaľ ti nevadí mierna citrusová vôňa, kúpiš na stylevane, toto inde nemajú...

dota6
6. máj 2023

Tiež odporúčam Beauty of joseon. Mám zmiešanú pleť a na mastných miestach som že olejová panvica :D čelonátor :D a s tymto nemám problém 😉 udrží pleť peknú, nevytvára taký film mastný a nie je biely. Dlhé roky som používala La roche posay shaka fluid, tiež bol fajn ale ten povrchový film tam bol, ale nevadilo mi ani to, lebo bol ultra ľahký na mastnú pleť 😇

sunny111
autor
6. máj 2023

@domiklik píšem, že minimálne 20... existuje aj taký 😉

veselo_neveselo
6. máj 2023

Sunscreen a hydratacny krem su dve veci, takze doporucujem 2 samostatne. La Roche Posay Toleriane krem (lahky, hydratacny) a tiez hlasujem za Joseon, spf50, alebo LRP Anthelios. Ono s tymi opalovakmi je to tak, ze musis poskusat, co ti bude vyhovovat najviac. Je ich vela, teraz uz aj 50tkovych a na vsetky su pozit aj negat recenzie. Skus ich postupne zopar a uvidis.

Ja ked niektory nerada na bezne nosenie, hodim ich k plaavkam, a potom pouzivam ked sa ideme kupat - to je spotreba kremu vysoka, po kazdom kupani aspon tvar a dekolt natriet, tak to ide rychlo.
Ak mam reakciu, tak posuvam krem dalej, menej reaktivnym kamaratkam.

zuzlaka
18. máj 2023

Ja mám od Vichy denný krém aj s SPF a je dobrý, celkovo čo sa týka kozmetiky tak toto je značka ktorá mi úplne, že sadla a tiež je cenovo taká zlatá stredná cesta. Veľa som porovnávala, skúšala, ale aj tak zakaždým som sa k Vichy proste vrátila.