Hrozná farba na vlasy

vasjar
20. jún 2024

Pre farbila som si vlasy, mala to byť hnedá ale chytilo mi to do čierna. Poraďte mi ako sa zbaviť takej tmavej farby 😭

dettilv
20. jún 2024

@vasjar s takou tmavou farbou doma nič nerob, aby si si nezničila vlasy. Dobrá kaderníčka si s tým poradí 😊držím palce

detskytovar
20. jún 2024

@vasjar mne sa to stalo nie raz, pomohlo toto:
https://www.mojadm.sk/subrina-professional-dvoj...
Keby to odfarbilo málo, môžeš použiť znova.

lenqua_12325
20. jún 2024

Možno sa po pár umytiach vymyje. Resp. u mňa vždy.
Teraz je leto, silné slnko, aj to farbu vytiahne.

tim23
20. jún 2024

@vasjar súhlasím s komentárom vyššie. Subrina je super

nika_val
21. jún 2024

Subrina - odstrani len kozmeticky pigment takze tvojej prorodzej farby sa nedotkne🙂

vasjar
autor
21. jún 2024

@detskytovar pomohlo? No toto mi presne vyskočilo, a ako vám to vytwhalo farbu?

vasjar
autor
21. jún 2024

@nika_val nerozumiem

vasjar
autor
21. jún 2024

@tim23 aj vám to pomohlo? Ja som si to už dala kúpiť, tak to skúsim, nezničí mi to vlasy?

tim23
21. jún 2024

@vasjar nezničí. To ti len vytiahne tú farbu čo si si teraz naniesla

simca06022011
21. jún 2024

mozes pockat a vyzmyva sa to... alebo su odfarbovace dostat, ale ja by som to nechala na kadernicku.. kupene farby a hnede velmi casto, chytaju do cierna, nie raz som tak dopadla :DDD

detskytovar
21. jún 2024

@vasjar áno, pomohlo. Dávala som si tmavo hnedú a zafarbilo na čiernu, ale po tej Subrine mi to čierne odfarbilo tak, že mi potom ostala pekná tmavá hnedá. Skúšala som potom dávať aj iné odtiene hnedej, inú značku a zase čierna. Tak som zase odfarbovala..Potom ma to prestalo baviť a prešla som na Hennu - tam mám istotu, že vlasy budú hnedé.
Raz som skúsila ešte aj odfarbiť práškovým vitamínom C a to tiež trochu stiahlo farbu.

lenqua_12325
21. jún 2024

@detskytovar stiahne to aj roky farbené vlasy ?
Či len také jednorazovky.

detskytovar
21. jún 2024

@lenqua_12325 to neviem, ale myslím si, že to môže byť aj individuálne (podľa tipu vlasov, ako to človek aplikuje a pod.)

vasjar
autor
21. jún 2024

@detskytovar ja som dávala ocot no nevidím rozdiel... Tak vyskúšam tu a uvidim

nops
21. jún 2024

@vasjar práškové céčko,šampón proti lupinam, rovnomerne naniesť aby si nebola flakata,30min minimálne.Aale na viac vrstiev niekoľkoročného farbenia to nezaberie.

nika_val
21. jún 2024

@vasjar Subrina odstraňuje iba kozmetický pigment to je pigment ktorý sa nachádza vo farbe na vlasy.
Keby odfarbuješ vlasy tak odfarbovač ti odstraňuje aj tvoj prirodzený pigment (prirodzený pigment je to akej farby máš vlasy prirodzene)
Takže ak si dáš Subrinu tak sa nemusíš báť toho že by si nejak zasiahla do svojej prirodzenej farby vlasov. Zmyje ti to len ten pigment ktory si naniesla vo forme farby.
Ja som si dlhodobo farbila vlasy na čierno použila som 4krát Subrinu a výsledok bol taký ako je foto.
A je to ešte o dost tmavšie ako mám svoje vlasy prirodzene len tá čierna tam bola zažratá priliš

lasona
21. jún 2024

Farby na domáce použitie takmer vždy chytajú o par odtieňov tmavšie. Keď som chcela strednú hnedú, tak som si kupovala tmavú blond...inak skus tu subrinu co baby píšu...ale ja by radšej išla ku kadernícke, nie ze si donicis vlasy

detskytovar
21. jún 2024

@lasona ako ti chytila tmavá blond? Tiež som nad týmto rozmýšľala, keď mi všetky hnedé chytali na čierno, ale potom som to nechala tak.

vasjar
autor
22. jún 2024

A môžu sa vlasy potom zase na farbiť?

misa349
22. jún 2024

@lenqua_12325 stiahla mi aj dlhé roky farbené modročiernou, ale po prvom použití som mala trochu fľaky, po druhom už boli vlasy rovnomerne odfarbene

misa349
22. jún 2024

@vasjar áno môžu a tmavý blond chytá na hnedo

lasona
22. jún 2024

@detskytovar na svetlo hnedo až stredne hnedo