Holenie jemných chĺpkov na tvári

16. mar 2024

Dobry den, dievcata tie ktore si holite aj jemne chlpky na tvari, tak co pouzivate?
Dakujem.

PS:na blbe komentare nie som zvedava 😀

lucia13022023
16. mar 2024

Mamina používa taky strojček z dm, tuším od balei, bledoruzovi je a stal 10eur cca. Pochvaľuje si to.

autor
16. mar 2024

@lucia13022023 dakujem. Pozriem. Ja ich mam bleducke hlavne na licach. A ked si dam make up, tak to “vidiet” a zacina mi to prekazat 😅

caroline_
16. mar 2024

Klasickou ziletkou, ale na sucho.. Robím to tak uz roky a žiadny problem

majamat
16. mar 2024

ja klasickou ziletkou, mam aj tou zrezavaciu ziletku,a le teda ta spicka na konci je akasi ostra a vecne sa s nou poskriabem.

biglovemom
16. mar 2024

Mam pri usoch blondave ,kadernicka mi to stale oholi😂 uz aj ja sem tam

autor
16. mar 2024

Oki dakujem. Skusim to teda klasickou ziletkou 💪

koniarova
16. mar 2024

Mne to kozmetička depiluje.

autor
16. mar 2024

@koniarova ja si depilujem nad hornou perou. Ale toto su fakt take jemnucke, ze ich ani nevidiet. Iba ked si dam make up a puder. Ja ich vidim a zacali ma rozculovat 🤨

koniarova
16. mar 2024

Ja mám presne také isté. Vidím ich len keď si dám púder. Mne to robí presne ako píšeš,keď mi urobí nad perou.

autor
16. mar 2024

@koniarova jo. Idem buduci mesiac na kozmetiku, tak sa jej na to spytam

nikpa
16. mar 2024

Dávala som si chĺpky nad hornou perou odstranovat laserom asi pred 15 rokmi a až cca pred pol rokom som si všimla, že mi tam opäť začína niečo jemné rašit. Je to síce drahšia investícia ako žiletky ale keďže výsledok drží toľké roky a bez akejkoľvek údržby, bez debaty je to najlepši spôsob. Ja sa chystám zase...

danica2711
16. mar 2024

kamarátka má nad hornou perou jemné chĺpky, používa na to krém na odstraňovanie chĺpkov od Avonu, je spokojná