Hmla a vyžehlené vlasy

marsmykkok
28. sep 2023

Je niečo čo ochráni vyžehlené vlasy pred hmlou? Myslím nejaký balzam, sprej alebo niečo podobné? Dakujem.

stellarstar
28. sep 2023

@marsmykkok pred hmlou? Zvonka? 🤔

life123
28. sep 2023

Aj mňa by zaujímalo mám rovnaký problém

marsmykkok
autor
28. sep 2023

@stellarstar áno, niečo čo ochráni ten vlas pred vlhkom. Mám psa a ráno s ním chodím na hodinu a hmla je ráno skoro vždy a teda mám po vyžehlených vlasoch hned.

stellarstar
28. sep 2023

@marsmykkok jaj tak myslíš už chápem 👍😁

glorikarebeka
28. sep 2023

@marsmykkok asi jedine čiapka

marpel
28. sep 2023

@marsmykkok ja chodím na brazílsky keratin. Vždy na jeseň si dám, potom ešte v januári idem, aby som mala rovné vlasy do apríla kým už nie je cez deň tak vlhko.

life123
29. sep 2023

@marpel ahoj tiež som zvažovala ten keratín len neviem či by mi to vydržalo lebo ja mám prirodzené vlasy kučerave... Ak sa môžem opýtať ty máš rovne ???

zuzubb007
29. sep 2023

Sprej na ochranu pred teplom na zehlenie loreal, schwarzkopf a podla mna zalezi od zehlicky, roky dozadu som mala taku co ked prsalo s dazdnikom som mala rozcuchrane vlasy a teraz mam perfektnu zehlicku s keramickou zehliacou plochou a moze sa diat cokolvek mam take iste vlasy rovne

marpel
29. sep 2023

@life123 práveže mám tiež kučeravé vlasy 😄

nikha2809
29. sep 2023

Ja mám steampod a vlasy mám vyžehlené až dokým si ich neumyjem alebo poriadne nezmoknem.Moze byť vonku akokoľvek vlhko.

marsmykkok
autor
29. sep 2023

@baboobchod skúsim, dakujem za tip

marsmykkok
autor
29. sep 2023

@marpel keratín som mala 3 krát, 2 krát mi to slabo narovnalo a po prvom.dvoch umytiach sa vlasy vlnili a po mesiaci nebolo už pomaly vidno že som bola, raz mi to držalo lepšie. Tak už moc nechcem, navyše mi to strašne vysušilo vlasy.

@nikha2809 ja mám z ali napodobneninu steampod-parnú žehličku a áno lepšie ako rowenta klasická. Po klasickej som mala vlasy ako pred vyžehlením okamžite, po tej parnej to úplne do takého stavu ide, ale mám vlasy krepovité, objemné a proste skrátia sa a objem sa zvýši a nedržia tak pokope aj tak.

tetaandulkova
29. sep 2023

Jedine, čo mi udržalo vlasy rovné, vyžehlené pred hmlou a dažďom bol brazílsky keratín, obávam sa že okrem neho nič iné nie je.