Gelové nechty zožltli

mitama
19. dec 2023

Ahojte dievcata, stalo sa vám, že vám zozltli gelove nechty, ktoré mali byt mliecne? Dávala biely gél.. mám ich hneď po. Sú žlté a vyzerajú hnusne.
Povedala mi, že to je ešte zbytok akrylu a pritom ten mám dávno odrastenými, je len na koncoch pár mm, ktoré mám prelakovane francúzskou manikurou.
Tak mi dala další dôvod, že to moje nechty su take. Ale ved mám na nich gél… gelove nechty mám cez 3 roky, zmenila som nechtarku, bola som u nej párkrát a nikdy sa mi to nestalo.
Na nete som sa nič nedočítala, neviete kde mohol nastať problém?

rebrambora
19. dec 2023

Nemas fotku pred a po?

doriiis
19. dec 2023

Daj fotku

mitama
autor
19. dec 2023

Neviem, či to dobre vidno, od lôžka dorobene su pekne jemne, a potom ide žltý hnus. Vidno to pri každom lome svetla. Fotku po zial nemám, ale posledne som mala modrú manikuru mliečnu a boli mliecne.

misuliks
19. dec 2023

@mitama Nič v zlom, ale tie nechty sú celkovo hrozné. Určite vymeniť nechtárku. Ja nemám žiaden kurz a nechty si robím sama. Za toto by som určite nezaplatila.

mitama
autor
19. dec 2023

@misuliks ďakujem za opdoved. Máš ich pekne. Aj som jej napísala, ale je arogantná a jedine na čo sa zmohla je, že mám nechty, ktoré jej sa nepáčia, a ona nevie taký tvar robiť, aký chcem ja. Úplne od veci, ja riešim žltú farbu a ona tvar nechtov.
Aspoň o dôvod viac odísť 🙂

beata_k
19. dec 2023

@mitama A si si ista, ze su gelove? Akryl zvykne zozltnut.

benit
19. dec 2023

@mitama ked nevie urobit co chces ty, tak hladaj inu. Taku, co ti vie aj poradit. vie, co sa hodi na tvoj tvar nechtov.

andreakg
19. dec 2023

@mitama ja by som povedala,že je to akryl,lebo sú veľmi hrubé, veľa akrylu

mondolina
19. dec 2023

@mitama
už k nej prosím nechoď...hocijaký Vietnamec ti spraví krajšie.
koľko si platila? 🙈

mitama
autor
20. dec 2023

@beata_k áno, nanasala mliečny gél. Ale prišlo mi, že rýchlo rýchlo, zaplať a chod.

@mondolina Platila som 27e.
Ďakujem dievcata, už si riešim inú. Zabili ma včera jej správy, len škoda, že idu Vianoce, a ja sa hanbím chodiť v takých nechtoch.
Myslite, že keď si ich doma prelakujem, bude to ok? Ešte som neskusala. Aj čo sa týka schnutia, pol dňa si pri 2 deťoch nemôžem dovoliť.

nezabudka20
20. dec 2023

Nuž pokiaľ viem savo a iné agresívne čistiace prostriedky takto reagujú na gélove nechty . Aspoň toto ma varovala moja nechtárka .

lenkavalova
20. dec 2023

Môže byť od čistiacich prostriedkov.
Skus kúpiť taky blok alebo najjemnejsim pilnikom jemne zbrusit zvrchu. Môže byť zozltnuty top a nie gél

lenkavalova
20. dec 2023

Len hlavne nechoď k Vietnamcom 🙏🙏🙏

lakebabe
23. dec 2023

@mitama podla fotky môže byť zlý top coat mala som raz jeden co mi žltol možno mala nový kus nevyskusany ale určite nechty mala zdarma prerobiť a aj tvar je otrasný

mitama
autor
25. dec 2023

@nezabudka20
@lenkavalova dievcata, to bolo hneď po aplikácii. Nič som s nimi nerobila a ani sa mi to nikdy nestalo.
Tvar som chcela širší, ale to je jedno, nepôjdem už k nej, najmä kvôli tomu, aká bol arogantná a dôležitá.