Gél lak - značky

27. aug 2024

Ahojte, robím si už rok dáma doma gél lak na nechty. Mam len značky claressa aj Primer, aj bázu, aj top a aj laky. Ale báza mi už končí, rada by som vyskúšala iný s ktorou ste spokojne? Ďakujem vám krásne

lakebabe
27. aug 2024

Naninails ma dobre bázy, tie mam a ešte Ruscona a Moyra je veľmi kvalitná. Pokúšaj uvidíš čo ti sadne

autor
27. aug 2024

@lakebabe ďakujem uvažujem veľmi nad rusconou ale ktorú máš prosím ? Majú ich viac čo som pozerala a neviem či na obyčajný gél lak tu medium alebo hard

autor
27. aug 2024

@lakebabe akože táto claressa je okej, rok na nej fungujem a vydrží mi 3-4 týždne no rada skúsim aj niečo iné, však keby bolo zle zase sa vrátim ku clarese

lakebabe
27. aug 2024

Od ruscony som bázu nemala, len modelacne Gély a nejaký farebný gel lak a bolo to omnoho kvalitnejšie ako Claresa . Mne sa vo všeobecnosti už Claresa zdá taka slabá v poslednej dobe. Už aj to Nani mi príde o dost vyššia trieda A cenovo podobne.

meginka36
27. aug 2024

@lakebabe tu rusconu pouziva moja nechtarka. Velmi kvalitna by som povedala. Teraz som si zacala robit sama doma, mam vsetko od naninails a super.

ysseba
27. aug 2024

Ja si robím nechty sama dva roky. Predtým som chodila asi dva roky k nechtárke, ale ešte predtým som si robila sama géllak snáď od nepamäti 🙂 Ja podkladový gél používam kvalitný - Rusconu alebo Agliu. Predsa, ide to na moje nechty. Farebný v podstate akýkoľvek. Aj Claresu, aj Petranehty, Naninails, Semilac, Neonail, ale aj Rusconu, Agliu, Denato. Aj za Ali som mala (ale otras).

autor
27. aug 2024

@ysseba a vieš mi prosím dať konkrétny link na tie kvalitné podkladovky prosím ??? Budem veľmi vďačná. Mne zatiaľ vyhovuje ten gél lak, gélové by som nezvládla vymodelovať veru 😀

lakebabe
27. aug 2024

@meginka36 áno od Ruscony mam modelacne Gély sú výborné, aj gellaky, z claresy sa mi to nepáčilo minulý týždeň som všetko predala co som mala od nich. Už dominam od Nani co mam a dokupim si aj bázy. Ale aj Moyra a Aglia je super.