Farmasi cesnakový šampón

mara2010
3. jún 2023

Ahojte akú máte skúsenosť s týmto šampónom od farmasi rozmýšľam nad kúpou ale moc neverím tým veciam co ich reklamuju.

lucinka62
3. jún 2023

@mara2010 Ahoj,tak za mna úplna TOPKA,mám ho teraz a je to zatial jediný šampón čo mi pomohol,skúšala som už kadečo až sa nakoniec poštastilo a zabral,ale musíš ho používat aspon dva mesiace,samozrejme dovtedy som badala menšie zmeny, pozitívne samozrejme.Vlasy mi skoro prestali padat,vyrastajú mi malé vlásky,trošku mi zhrubly a zhustly...nerobím reklamu,náhodou som k tomu prišla tak sa delím o moje skúsenosti,idem objednávat dalšie 3 flaše 😁

suzitok
3. jún 2023

Ahoj, musíš vyskúšať, jednej sadne perfektne, inej nemusí. Záleží aj od typu vlasov. Ja som mala po ňom vlasy ťažké, neupraviteľné, vyslovene ako dráty. Sklamal ma.

isis234
3. jún 2023

@suzitok možno spevňuje jemné vlasy

hiddenobject
3. jún 2023

Aj moja sestra si ho velmi vychvaluje, velmi jej pomohol

maminkadeticiek
3. jún 2023

Moja kadernicka mi spomonala tiez ze klientky nanho davali velmi dobre ohlasy tak skusim.

slavomira236
3. jún 2023

@mara2010 mala som obycajny sampom ako dixi napriklad

nika_val
4. jún 2023

Mne nerobil vôbec nič s vlasmi, vypadavat neprestali, nové rástli, stále rovnako sa lámali .. a to som ho používa dlho
Ale musiš ty skúsiť 100 žien 100 nazov 100 druhov vlasov 🙂

isis234
6. jún 2023

@nika_val jedna kaderníčka mi povedla, že je lepšie šampony striedať. Nepužívať dlho jeden šampon. Ona chytila vlasy a vedela čo im treba.

sima920
Odpoveď bola odstránená
Zobraz