Farbenie vlasov - miešanie farieb

sykorecka7
9. okt 2023

Pekny vecer prajem, rada by som sa dozvedela viac o miesani farieb od tych, ktore su v tejto oblasti skusenejsie ako ja 🙂 Mozem zmiesat farbu c. 9 Garnier s farbou Syoss 8.6? Presne ta kombinacia by mi sedela... Garnier nema v ponuke 8.6, 8.7... teda nemozne miesanie farieb dla mojho gusta. Moje prirodzene vlasy su stredne hnede. Ak pouzijem farbu 7, su nepekne, az cierne. Ak pouzijem 8.6, ked si ich umyjem asi 7x su pekne svetlohnede. Ked pouzijem 9 su pekne na styl vlasov spevacky Veroniky Rabada, ale po par umytiach zlty nadych. Co znamena pridat do farby fialovy pigment? Odkial ho mam vykuzlit? A zn. Palette, to je uz co za cislovanie, tie 386, 486... absolutne si idu svoje a neviem podla coho sa riadit... Dakujem 🙂

sykorecka7
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminazosatnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminazosatnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika_val
10. okt 2023

Dnes som o farbách a farbení vlasov pridala dosť rozsiahli príspevok do skupiny Starostlivosť o vlasy
K tvojej otázke:
Nemiešaj dve rôzne značky a už vobec nie drogerkove farby!!!

nika_val
10. okt 2023

Miešaju sa jedine profesionalne farby.
Pridat fialovy pigment znamená presne to čo je napísané.. pridat do farby ktoru si si vybrala fialovy pigment (farbu) - veeeeelmi malinko jemnučko
ALE PROSÍM ŤA nerob tieto experimenty s farbami z drogerie..
Podla toho čo píšeš vieš o farbení vlasov extremne málo, nerob tieto experimenty len tak. Miešanie farieb je dosť veda a nie je to len tak hodim 2 farby k sebe