Farba na obočie, ktorá vydrží viac ako týždeň

3. jún 2024

Ahojte. Poraďte mi prosím farbu na obočie ktorá zafarbí aj pokožku a vydrží dlhšie ako týždeň. Som špinavá blondína. Skúšala som reflectoCil henu všetko možné buď je to veľmi tmavé a nevydrží dlho. Poraďte čím si vy farbisté obočie.

luciaruz
3. jún 2024

Toto mam ja. Zafarbi aj kozu, ale nevydrží to viac ako tri dni 😕

kika14215
3. jún 2024

Ahoj, zatiaľ najlepšiu som mala Nikk Molé, majú aj pekné odtiene a dobre držia na koži… dobre sa s nimi robí, je taká gélova… sú to hybridné farby je k tomu zvlášť oxidant

luciaruz
3. jún 2024

@kika14215 ako dlho vydrzi zafarbena koža?

syslik81
3. jún 2024

https://www.mojadm.sk/just-for-men-gelova-farba... a nieje to vtip nemam konkretne tuto..ale tuto znacku takze i ked tam pisu ze farbi len sedive moze byt-ta moja nie..len uz nemam krabicku tak treba pozriet v drogerii ake maju

autor
3. jún 2024

@kika14215 pozerám to akurát a vyzerá to super, nemáte odskúšanú tu svetlo hnedú náhodou?

miskahlvc
4. jún 2024

ahoj, ja som si skusila kupit farbu na bradu, videla som to myslim na tik toku a ziadna mi este tak dlho nevydrzala. ked mam dni, ze sa mi nemalujem a nasledne nepouzivam olejovy odlicovac, ale lahsi, aj na kozi mi farba drzi niekolko dni. odtien si kupujem cierny, ale maju ich viacero, kupovala som v dm pred par mesiacmi

kika14215
5. jún 2024

@luciaruz nemám to presne odsledované, u každého inak, samozrejme podľa hustoty obočia lebo len na koži to vydrží kratšie ale farbím týmito farbami zákazníčky už dlhšie a hlavne tie, ktoré majú menej chĺpkov chvália, že vydrží oveľa dlhsie ako iné farby… a hlavne vyzerá tak prirodzenejšie

kika14215
5. jún 2024

Svetlohnedú nie ale Taupe je veľmi pekný odtieň, taký sivo-hnedý, chytá prirodzeno a prispôsobuje sa pigmentu, zároveň je to výživa vďaka keratinu a kys. hyalurónovej ;) k tomu oxidant 3%, čo majú v ponuke 1,5% ten je vhodný na mihalnice… k bežným farbám používam oxidant 6%