Fakt dobrý šampón na lupiny

majkabr
31. mar 2024

Poraďte prosím šampón na lupiny. Ale fakt dobrý mne už nič nezaberá asi. Smer kožné ma neposielajte tam som už bola 2 krát. Nizoral mi nepíšte robí mi ešte horšie.

docq
31. mar 2024

Dcére pomohol Nizoral .

majkabr
autor
31. mar 2024

Písala som že Nizoral nie, to mi tak zle robí.

anonymous87
31. mar 2024

Vichy Dercos. Naj naj naj, ja som s lupinami bojovala od puberty. Nic ine mi nezabralo 👌

emm_i
31. mar 2024

Mám dlhodobo problémy s lupinami. Pomáhala mi Bioderma alebo Kerastasse, po ňom sa to výrazne zlepšilo. Síce ich mám, ale oveľa menej, takmer vôbec.

majkabr
autor
31. mar 2024

@anonymous87 ten mám teraz a zle tiež

vanilkovazmrzka
31. mar 2024

Lol

vanilkovazmrzka
31. mar 2024

Skus nejaky z Biodermy, mne robi celkom dobre na pokozku

anonymous87
31. mar 2024

@majkabr a pouzivas ho tak ako sa ma? Cize 4t pouzivat kazdy druhy den a potom 6tyzdnov pauza?
A co znamena, ze zle? Ono nemas seboreu?
Este mozes skusit Eucerin s ureou… pripadne sa poradit priamo v lekarni. Urcite by som isla do “lekarskych” samponov (nizoral ani mne nepomohol)… la roche, avene, bioderma… mozno fakt len skusat… pripadne mozno este babske recepty pozriet

majkabr
autor
31. mar 2024

@anonymous87 Používam ho teraz 2 týždne a ešte horšie aj chrastičky sa mi vytvorili

majkabr
autor
31. mar 2024

@vanilkovazmrzka
@vanilkovazmrzka skúsim ten som ešte nemala

zuzana76
31. mar 2024

Okrem Milvy som tie dva mala a za mňa veľmi dobre, chcem vyskúšať aj tu milvu

domka222
31. mar 2024

Vichy dercos mi pomohol,ale ku koncu balenia znova lupiny. Po bioderme som mala zase veľmi rýchlo mastné vlasy,ale zabral. Vrátila som sa po dlllhej dobe k head&shoulders a zatiaľ fajn

anonymous87
31. mar 2024

@majkabr uf, to potom vysad. Asi ti nesadol. Pripadne maju z neho este radu sensitiv… alebo fakt tu biodermu pozri co pridala @vanilkovazmrzka alebo ten eucerin s ureu
Ja som tiez velmi dlho hladala… snad sa ti to podari co najskor…drzim prsty

majkabr
autor
31. mar 2024

@zuzana76
@zuzana76 Ducray som mala ten mi robi zle

majkabr
autor
31. mar 2024

@anonymous87 Eucerin mi zle robí tiež

anonymous87
31. mar 2024

@majkabr tak tu biodermu vyskusaj. Ale teda asi by som fakt v tomto pripade este raz skusila nejaku koznu

mery333
31. mar 2024

Ahoj, skús sa na to pozrieť inak. Lupiny sú už len dôsledok niečoho. Padanie vlasov, mastnota, lupiny, strata lesku či pevnosti vlasov – toto všetko sú prejavy vnútornej nerovnováhy nášho tela a naše vlasy ju už len odzrkadľujú. Kozmetické prípravky nám možno pomôžu zlepšiť estetický vzhľad vlasov, no nedokážu ich hĺbkovo vyživiť (i keď sa to pri mnohých často uvádza).

Ja si pamätám ako nám starká ako malým vravela, že keď máme lupiny, nemáme v poriadku OBLIČKY. A je to tak. Vlasy sú z pohľadu tradičnej čínskej medicíny tzv. ,,výhonkom“ energetickej dráhy obličiek. Ide jar, skús sa pohrabať (ak samozrejme chceš) aj v tejto problematike - detox svojho tela, očista obličiek, krvi ako takej, atď. 🙂
Ale neviem či si chcela čítať práve toto. ;)

anonymous87
31. mar 2024

@mery333 tiez mi napadlo ci to uz nebude vnutorny problem

majkabr
autor
31. mar 2024

@anonymous87 už som dve skusila daju mi kortikoidy to prejde na par tyždnov a zase

janka_23
31. mar 2024

Mne robil dobre panthenol alebo sebamed

anonymous87
31. mar 2024

@majkabr a tricho vysetrenie nechces vyskusat? Mozno by to odhalilo problem. Ale hladat teda pricini vnutornu? Lebo je zvlastne, ze vsetky sampony ti robia tak zle… skus este pohladat nieco co je vyslovene sensitiv. Asi by som sla touto cestou potom

mery333
31. mar 2024

@anonymous87 Presne tak, naše telo je dokonalé v tom zmysle, že skôr ako sa niečo úplne "pokazí", nám vysiela signály. Už je na každom človeku, ako sa toho uchopí. 🙂

majkabr
autor
31. mar 2024

@anonymous87 a čo je tricho vyšetrenie?

doriiis
31. mar 2024

Ja viem,že sa tu na mňa znesie kritika,ale starý dobrý Head& Shoulders si neskúšala?

anonymous87
31. mar 2024

@majkabr pozri trichologicke vysetrenie vlasov. Ci ho vo vasom okoli niekde nerobia 🙂
Je to vysetrenie vlasovej pokozky a celkovo vlasov. Ako prioritne sa asi odporuca pri vypadavani, ale ja by som to skusila

domka222
31. mar 2024

@doriiis prečo by sa mala? Aj ja som sa k nemu po dlhej dobe vrátila. Tiež som ho prestala používať, lebo aj z neho som mala lupiny a teraz čuduj sa svete,zatiaľ ok

chiara996
31. mar 2024
docq
31. mar 2024

Este pridávam šampon z nemecka.

doriiis
31. mar 2024

@domka222 ....minule som tu zachytila diskusiu,kde Head & Shoulders bolo udupane pod čiernu zem,lebo že obsahuje nejaké škodlivé látky pre planétu a bla bla .
Ja síce luping nemám,ale raz za mesiac ho používam tiež.Nedam na neho dopustit