Fake z Notina alebo len starý make up

blo
10. feb 2024

Ahojte žienky, začala som používať make-up Estee Lauder. Prvý (vľavo) som si kúpila vo Fann Parfumérie minulý rok. Druhý (vpravo) som si kúpila tento rok v Notine. Kupovala som rovnaký odtieň, a teda, keď som ich porovnala, nie sú ani náhodou rovnaké. V tom prvom už nič nie je, je to len flakón od make-upu. Myslíte, že mohol kým som ho minula takto zmeniť odtieň alebo ten nový, čo som kúpila je fake? Máte s tým niekto skúsenosti?

kris_tin257
10. feb 2024

Iba sa tu 📌, tiež ho používam tak nech viem

st_277
10. feb 2024

@blo uz som ich mala z notina asi 10 a teda ani raz som nemala taky s čiernym vrchnacikom, vzdy iba taky ako ten prvy na fotke

danielinda
10. feb 2024

@st_277 to je pumpicka, ktora sa ku tomu dokupuje zvlast

Bola som skontrolovat teraz svoj, kedze som brala tiez novy z notina a je taky isty ako prazdny z Douglasu

ivanakal
10. feb 2024

Moze byt fake. Raz som tam kupila od La roche posay cistiace mlieko, lebo bolo za dobru cenu.. smrdelo ako stare plesnive ponozky, aj pumpicka bola trosku ina... Odvtedy nekupujem nic z notina.

vanilkovazmrzka
10. feb 2024

Vsetky mejkapy casom oxiduju a trochu sa zmeni odtien.

blo
autor
10. feb 2024

@danielinda A ten prázdny z Douglasu si asi kedy kupovala?

blo
autor
10. feb 2024

@vanilkovazmrzka Ale myslíš, že je možné, že až takto?

lusyyy36
10. feb 2024

Mam od minuleho roka odlozeny, tak som šla pozriet a veru, vyzerá ako ten tvoj vlavo a pritom to bol odtien ako vpravo. Takže asi zoxidoval

lusyyy36
10. feb 2024

@blo aký to máš odtien?

danielinda
10. feb 2024

@blo asi pred rokom

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
reddflowerlife
10. feb 2024

@ivanakal mne tiež prichádzali zvláštne vône ktoré vobec nedrzali… cize ani ja

joannita
10. feb 2024

@blo ja som si z Notina objednala 2 parfemy a oba boli fejky. Potom som si precitala recenzie na notine na tie parfemy (a aj ine) a polovica zien tam pisala ze im prisli fejky. Tie parfemy jednak inak vonali ako mali a vydrzali max 20minut. Odvtedy v Notino parfemy nekupujem.

simca06022011
10. feb 2024

No len tu nie je rozdiel iba odtieň makeupu ale aj balenie, nie?
Ja som.v notino nakúpila špirály a otras, radšej kúpim drahšie vo fann, detto kúpila som tam ysl litre parfum, chodila.som ho do fann voňať pol roka.. A prišiel mi domov strašný smrad:(. Ja neviem ci fejk ci nie ale spokojná nie som.

lubhomira
10. feb 2024

@blo Za mňa Notino už nikdy viac. Parfémy vôbec a ani napríklad vlasová kozmetika, šampón úplne inej vône a konzistencie ako ten, čo som mala doma originál z kaderníctva. Ako píšu dievčatá nado mnou, radšej si priplatím...a Notino tiež nie je práve najlacnejšie.

simca06022011
10. feb 2024

@simca06022011 ysl Libre parfum tam malo byt :D

blo
autor
10. feb 2024

@lusyyy36 2N1 Desert Beige

blo
autor
10. feb 2024

Takže vďaka videu od @dominikamacakova to vyzerá, že je to fakt falzifikát. Z prednej a aj zadnej strany to vyzerá rovnako (až na škrabance na starom flakóne), ale na spodnej časti nie sú vyrazené čísla, ktoré by tam mali byť (trochu horšie je to vidieť na foto). Ďakujem vám, myslím, že z Notina už nenakupujem ani make-up a ani parfumy. 🙄

didip
10. feb 2024

@blo neviem, ja z notina kupujem dudle, bepanthen a podobné veci 😁 ale pár rokov dozadu jedna influencerka riešila, že si odtiaľ kúpila šampón tuším loreal a bol úplne iný než od kaderníka, takze asi áno, asi to bude fake

joannita
10. feb 2024

@blo reklamuj to, mne uznali reklamacie.
Ale teda som sokovana co vsetko fejkuju.
Ja si odtial objednavam este farby na vlasy a vlasovu kozmetiku ale teda asi prestanem

danielinda
11. feb 2024

@blo to je naozaj zvlastne 😵 mam dokonca ten isty odtien aj na tom z Douglasu a aj na tom z Notina tie cisla vyrazene su.
Urcite skus reklamaciu

lusyyy36
11. feb 2024

@blo mam ten ist odtien. Teraz by som ho nedala na seba, lebo je nejaký oranzovy. Isto som ho kupovala tak ako máš ten vpravo

blo
autor
11. feb 2024

@danielinda ja si začínam myslieť, že oni asi majú 1 z 20 možno fake a ja som práve na ten narazila. Kolegyňa totiž stále od nich kupuje a nikdy sa jej to nestalo. Ale dávalo by to potom zmysel, že majú o toľko lacnejšie produkty, keď na zopár kúskoch ušetria.... ale to je len taká moja teória, ktorá môže byť ďaleko od pravdy.

lusyyy36
11. feb 2024

@blo alebo ho zoberiem do nejaké fannky a tam ho porovnaj a uvidos ci je iny

beauty1458
11. feb 2024

@blo Kazdy make up,spirala,vona casom oxiduje.Meni farbu a aj vonu.Co sa tyka tohto make upu,to s pumpickou je stareeee balenie.Tie pumpicky sa daju zvlast zakupit,no neodporucam to.Toto konkretne balenie zrusili,bolo nanho vela reklamacii,pretoze makeup v nich vedel velmi rychlo zaschnut a preto by som radsej pumpicku vyhodila a uzavrela vrchnacikom z toho balenia,ktore mas minute🙂

mirka807
11. feb 2024

Predavam matrixove balicky v salone, a zakaznicka mi doniesla co dostala z notina, zeny uplny rozdiel, vo vôni šttuktúre výrobku a cena teda vysokaa neskutocne .... zamna notino je uz bieda

timea106
12. feb 2024

Podla mna nebude fake. Len casom vsetky makupy oxiduju. Predsa ako si pisala z fann si kupila uz pred rokom. A hned ako sa uz do produktu dostane vzduch uz sa zacina proces "kazenia" alebo ako to nazvat. Oxidacia atd

1danuska
13. feb 2024

@blo Máte pravdu,už aj podľa písma vidno, ktoré je také.... hlavne,že ich nikto nežaluje za dovoz falzifikátov...🙄