Eshop - toaletné vody, parfémy

21. máj 2023

je tento eshop spolahlivy? Ci nepredavaju slabo trvace vone,fejky.. eshop parfemy el nino.sk neviem skade inak objednat
dakujem

autor
21. máj 2023

Lebo maju tam velke zlavy, na tu znacku co chcem, tak neviem ci objednat ci nie, nejake stare vone, co nevydrzia, dakujem za radu.

katka700
21. máj 2023

Eshop je spoľahlivý, tovar dorazí nič nechýba a dobre zabalený len po jednej zlej skúsenosti tam už kupujem iba veci ktoré sú tak lacné že sa neoplatí falšovat

lope_lope10
21. máj 2023

Ja by som tam nekupovala nič, je to to isté čo notino. Ak chceš parfémy tak najvýhodnejšie sa majú zohnať podľa mňa v Marionaud, pár krát do roka majú -30% na všetko takže treba to priebežne sledovať. Ale aspoň máš istotu že kúpiš originál.

evita11223
22. máj 2023

@lope_lope10 neviem ako mozes vobec tieto dva eshopy porovnavat, osobne si myslim, ze Notino si nemoze dovolit predavat nieco ine ako originaly, uz niekolkokrat som z tade objednavala a prislo mi to iste ako som si predtym kupila v parfumerii 🙂

autor
22. máj 2023

Dakujem vám za rady, majte sa pekne.

veroonikadan
23. máj 2023

dlho som len v parfumeriach kupovala, ale uz posledne roky si objednavam cez internet, je to rychlejsie, pohodlnejsie a teda rychlo som si na to zvykla, jeden den objednas a do dvoch dni mas balicek doma 🙂