Epilátor Philips Lumea

1. júl 2023

Mate ho niekto doma? Funguje? Po akom case uvidim vysledky? Ako casto treba opakovat epilaciu? Boli to? Trva to? Zmiznu chlpky uplne? Dakujeem 🙂

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. júl 2023

@jj298 co si vstala zlou nohou? Predstav si, ze som ich citala. Aj som si pozerala na youtube videa. Ale nie vsetko mi je jasne;)

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sense
1. júl 2023

Mne ne zmizli úplne ale je ich menej a sú slabšie... Používala som to asi polroka, potom ma to prestalo baviť, teraz som to zas vytiahla. Sú miesta kde nerastú vôbec a sú neistá kde rastú stale

autor
1. júl 2023

@jj298 chod chrlit jed do svojej domacnosti a mna z toho vynechaj , nie som zvedava na tvoje sproste komentare. Doma to urcite viac ocenia 🙂

autor
1. júl 2023

@sense dakujem za odp. A toho pol roka ked si to pouzivala tak cca kazde 2 3 tyzdne? A boli to?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
muchotrafka298
1. júl 2023

Ja ju mam a uz by som si ju nekupila (ani za vyhodnu cenu, ktoru som vtedy na nu mala). Poctivo som blikala rok a pol, podla planu, na tvari absolutne nic, co som najviac chcela, podpazusie po 1,5 roku uspokojive. Za mna je na tom najotravnejsie to, ze tie chlpky treba dat predtym prec (holenie, depilacia) a az nasledne mozes blikat Lumeou. Na nohach neviem urcit, lebo tam pouzivam 1 x za mesiac-dva klasicky epilator, nebavilo ma to blikat taku velku plochu. Teraz som to zacala pouzivat opat na podpazusie, chlpky mi tam narastli znova (nie tolko, ale prekazaju mi). Co sa tyka bolesti, tak ja blikam na 3 z 5, vyssie stupne ma stipali na tvari. Lebo nie je to bezbolestne, ak das vyssie stupen ako mas, tak je ten vyboj dost bolestivy. Pouzivas to podla planu, ktory si nastavis v appke. Na zaciatku je to kazde dva tyzdne, neskor podla tvojich vysledkov je to dalej takto alebo mensia intenzita.. Nie je to vhodne pre kazdeho, precitaj si pribalovy letak na internete.

helcanw
1. júl 2023

Už som písala aj do iných diskusii, ale za mna paráda 👍 používala som cca rok, potom v zime som mala dlhšiu (nerástli chĺpky s ani sa mi nechcelo aplikovať preventívne ) a potom som otehotnela, takze som prestala používať. So dnes je to už cca 9mesiacov čo som lumeu nepoužila a na nohách som oholila doslova 5chlpov minuly týždeň pred oslavou 😂v pazusi tiež minimum… za mna super a po tehotenstve urcote budem používať znovu 😂

autor
1. júl 2023

@helcanw dakujem baby za spatnu vazbu a ktory typ presne mas? Lebo je vela druhov a nvm podla coho vybrat. Pozeram philips lumea advanced ten stoji okolo 300..
A prosim ta je to zdhlave? Blikala si kazde 2 tyzdne cca?

sense
1. júl 2023

Neboli to raz za dva týždne. Tiež mam lumeu advanced. A trvá mi to tak cca 20min

autor
1. júl 2023

@sense a vidis vysledky? Si spokojna?

sense
1. júl 2023

Véd to som. Ti napísala v prvom príspevku

muchotrafka298
1. júl 2023

Cena tej Lumey sa odvija aj od poctu nadstavcov. Ja mam 4 nadstavce a viem ju pouzivat bez snury ale aj so snurou.

didush27
1. júl 2023

Treba pravidelne používať a funguje len na tmavé chlpy

20erika07
1. júl 2023

Mam starsiu radu za 200e uz davno a kupila by som si znovu, sice som na to leniva uz, ale na nohach mam asi 5chlpov a takych slabych ze si ich vsimnem az ked maju 1cm ,mne to zabera na 100% ale asi preto , ze som idealny typ na to, biela pokozka a tmavy chlp. Ja sa svietim na 5 najsilnejsej a su miesta kde zatnem zuby ale mne to stoji zato. Ono to kus akoby uštipne, potom svrbi kus a po par sekundach pohoda, ovela mensia bolest ako trhat epilatorom. Ja som ale podla navodu isla len raz, inak ked som sa oholila rovno zo sprchy som svietielkovala aj ked sa to nema ale ja nemam problem s podrazdenou pokožkou tak som mohla.
Za mna proste top

helcanw
1. júl 2023

Ja mám tu nižšiu radu (len na kábel a v balení je nadstavec na telo a tvar) neviem narýchlo aký je ti oresne typ. Na začiatku som si stiahla apku a išla som podľa nej každé dva týždne a potom podľa toho ako mi to plánovala appka. Používala som na nohy, bikiny a podpazusie, chcela som aj na tvar ale tam mám veľmi svwtle chĺpky a na tie to nie je určené. A koľko to trvá? No mne trochu dlhšie lebo mám na nohách znamienka a na ne sa to používať nemá, takze keď si dávam pozor aby som neblikala na znamienka, tak mi to chcilku zaberie, ale pol dňa to fakt nie je 😅

cindy22
1. júl 2023

Chĺpky nezmiznú úplne, iba budú rásť pomaly a jemnejšie. Mne osobne to stačí lebo bohužiaľ genetika mi nadelila tmavé chĺpky ktoré som musela holiť každý deň, teraz stačí raz za 4 dni keď chcem mať nohy ozaj hladké. Do štádia ako to mám teraz mi to trvalo dostať asi 2 mesiace pokiaľ si dobre pamätám. Teraz to použijem iba sem tam, raz za 2-3 týždne pre udržanie výsledku. Za mňa super investícia, ale fakt som mala s tými chlpkami problémy, zapaľovali sa, boli tmavé a mala som ich všade.

autor
1. júl 2023

@helcanw nessmie sa to na znamienka ? Tak to je pre mna nowa informacia. To bude problem, ja som same znamienko ☹

helcanw
2. júl 2023

Toto je info z netu, ale nejak podobne ke to formulované aj priamo v návode. Ja mám dosť znamienok tiež a len ich obchadzam 🙈

kamatopo
2. júl 2023

Ja som si ju vydrankala od manžela pod stromček a pre mňa to osvecovanie je otravné. Skôr rozmýšľam že navštívim dáke centrum na trvale odstránenie. Aj keď som poctivo minulý rok používala aj tak nezmyzli všetky. A to mám čierne chĺpky

autor
2. júl 2023

@helcanw dakujem krasne. Tak cela lumea padá ☹

autor
2. júl 2023

@kamatopo na jesen vedia mavat salony 50percentne zlavy na epilacie 🙂