Dovolenka pri mori a hladké nohy

27. júl 2024

Čoskoro sa chystám na dovolenku ku moru a rozmýšľala som, že či je vhodné holiť si nohy vzadu len v oblasti lýtok alebo aj stehná a aj časť zadku a až po úroveň plávok? Čo poradíte?

0silvia0
27. júl 2024

Na zadku mas chlpy? Ak ano, tak asi ano🤔

zuzubb007
27. júl 2024

Ak máš chlpaté nohy aj hore tak jasné vsetko

autor
27. júl 2024

@0silvia0
@zuzubb007 Áno mám chlpy na zadku a také jemnejšie aj 10 cm hore na stehnách. Zvyšná časť stehien + lýtka tam chlpy nemám, lebo tam sa holím.

januska12323
27. júl 2024

Ohol alebo neohol si čo chceš, sú to tvoje chlpy.

h2
27. júl 2024

🙃😂 "tam chlpy nemám, lebo tam sa holím." No tak sa ohoľ všade a nebudeš mať chlpy nikde.

vyrovnanaosoba
27. júl 2024

U ženy je vhodné si oholiť vsrtky partie, kde zarastá, si myslím. Výnimka sú ruky a vlasy 😀

vyrovnanaosoba
27. júl 2024

@h2 to mi pripomenulo ako môjho manžela dcéra z 1.manzelstva (20r) na súde povedala, na otázku, že koľko prostriedkov ma na život... A ona odpovedala, že 3. Vlak, autobus a sem tam električku 😂😂

buberova
27. júl 2024

Urob tak aby si sa cítila dobre.. nikto na pláži sa ti nebude pozerať či máš oholené stehná ale nie

oli18
27. júl 2024

10 cm chlpy nema ani chlap. Aso to malo byt bez nuly 😆

h2
27. júl 2024

@oli18 Tých 10cm určite nebude dĺžka tých chlpov. Ale že 10 cm na stehnách, ale neviem, odkiaľ je to merané, či od kolien hore, alebo ako. 🙃

katka700
27. júl 2024

Ak ti tie chlpy vadia ohol ak nie nechaj ich spokojne rásť. Ak sú naozaj 10 cm dlhé zaplet do vrkocikov 😂
Normálni ludia chodia k moru kôli moru nie obzerať druhým končatiny. Na depilacno obsesivnych uchylov môžeš kašľať. Majú si užívať more a nie riešiť cudzí keratín 😂

butterflyeffect
27. júl 2024

Dievca ved ked chces sa ohol a ked nie tak nechcaj tak, to fakt potrebujes pocut od ludi ze pokial si mas oholit nohy? Dokonca ked ich ani nevideli, ze ci mas paperie alebo chlpky ako yeti

oli18
27. júl 2024

Take bizardne temy su tu, ze clovek zasne, s cim si niekto nevie poradit 🙈. Naposledy sa jedna pytala, ci si ma kupit vibrator.😆

vyrovnanaosoba
28. júl 2024

@oli18 a aký ste jej poradili? 😄

dominikamacakova
28. júl 2024

@katka700 ona asi nemyslela dĺžku chlpov 🤣

autor
28. júl 2024

@buberova Na pláži by som sa cítila lepšie keby som to mala úplne hladké. 🙂 Neoholené chlpy sú bledé a majú asi 1 cm. Tým, že som ich ešte neholila sú už vyblednuté od slnka. Zvyšná časť stehien ktoré pravidelne holím žiletkou sú hnedé. Ak si oholím aj posledných 10cm na stehnách + zadok, budem tam mať hnedé chlpy miesto bledých a to neviem či mi za to stojí.

earlgrey
28. júl 2024

A kto ti bude kukať na stehná a riť? Nechápem toto zmýšlanie, ver mi, že každému si ukradnutá a aj tvoje stehná a aj tvoja riť.

h2
28. júl 2024

Farba chlpov sa holením nemení!
Nemusíš si ich oholiť žiletkou. Môžeš si ich odstrániť voskom, alebo epilátorom (takým tým, čo ti ich vytrhá s korienkami). Na neholené 1 cm dlhé jemné chĺpky by som zvolila vosk.

jarnajar
28. júl 2024

Veď si urob ako chceš :D mne tie jemnučké chĺpky na ženách pripadajú sexy, keby som také mala, tak nechávam. Ale dnes vidíš aj chlapov s oholenými nohami, nech si každý robí podľa svojho vkusu.

catca25
28. júl 2024

Ja som asi divna, ale ked som na dovolenke, holim si nielen nohy , stehna a zadok, ale aj brucho, ruky, ramena a chrbat 😂 (s pomocou manzela, samozrejme) mimochodom, mam problem s hormonmi, preto to ochlpenie. Citim sa trapne ked viem, ze vyzeram ako Yeti na plazi... po opaleni mi tie chlpky neprijemne "svietia"...
Kazdy podla toho, ako sa citi 🤷‍♀️

milanemila
28. júl 2024

Nezabudni si aj gulky oholit, ked uz budes ten chlpaty zadok riesit ;) nech nie je medzinarodny skandal plazovy.

oli18
28. júl 2024

@vyrovnanaosoba Ja mam chlapa. 🤣

vyrovnanaosoba
28. júl 2024

@oli18 😄

hara_vara
29. júl 2024

všetko