Dobré napodobneniny drahých voňaviek

19. máj 2024

Ahoj,

originál parfemy sú ozaj drahé. Máte odskúšané nejaké napodobneniny, ktoré naozaj pekne vonaju?

Kde ich kupujete?

medda_beda
19. máj 2024

Ja som si myslela, že krasnevone bude volovina, ale nakoniec som prekvapena.
Voňajú dobre a cítim ich dlho.Samozrejme časom už vlastnú vônu človek necíti.
Mala som aj z luxparfém.Tiež som bola spokojná.

liusa82
19. máj 2024

skús neness https://www.neness.sk/ ja som v parfumériách ako doma,poznám ozaj vela vôní a vela som toho aj naporovnávala a poskúšala a tuto mi to vychádza ako najlepšie riešenie ak človek nechce vysoliť peniaze za originál.Tak objednám odtial.Ozaj dlho vydržia,sú na nerozoznanie od originálu,lebo od nich aj originál mám aj doma,vopcháš ich do kabelky a hlavne nesrmdia alkoholom ako niektoré

lubkovaandrejka
19. máj 2024

@liusa82 a ktore vone od nich mas najradsej?🙂

liusa82
19. máj 2024

@lubkovaandrejka to teraz spomeniem iba tie,ktoré mám aj v orginále a aj odtial gucci rush je dobrá aj jednotka aj dvojka,Versace Eros Pour Femme, Davidoff Cool Water, Gucci Bamboo,aj chloe rôzne druhy,Tom Ford Lost Cherry a teraz najnovšiu čo som skúšala na jar, leto je Chanel Chance Eau Fraîche.Skúšala som aj ja tie krásne vône čo sa tu spomínajú niektoré fajn,ale niektoré sú také že lacno voňajú.Presne tým alkoholovým odérom čo som hovorila že by tam nemal čo hladať.A trvácnosť u niektorých tiež nula bodov.Ale tým netvrdím že všetky tam sú zlé