Dobrá kozmetika za dobrú cenu

31. júl 2022

Ahojte, pomaly sa mi mina kozmetika a chcela by som vyskusat nieco nove.Poradte mi nejaké znacky,ktore nie su uplne lacne,ale ani uplne drahe.Skratka cena,ktora ma nezruinuje a hlavne to bude aj ucinne a prinesie vysledky. Ide mi o ZNACKY kozmetiky strednej cenovej kategorie. Dakujem

solange7
31. júl 2022

Avene, La Roche, Eucerin, Bioderma, Aderma.

bajka16
31. júl 2022

Ja mám od neutrogeny všetko 🤣

amonet
31. júl 2022

la roche,eubos, marina mirakle, len teda co je pre teba stredna trieda🤷‍♀️ mozno aj omrovnica a perricomed

bela30
31. júl 2022

Hada Labo Tokyo.
Maju v niektorych DM drogeriach.

janka1011
31. júl 2022

U mňa Eucerin a Vichy.

lula3108
31. júl 2022

Korejska kozmetika zo stylevana alebo yesstyle alebo iherb. Nie je draha ale vykon najlepsi, pridaj sa do skupiny korejska kozmetika a precitaj si co baby najviac chvalia.

beata0900
31. júl 2022

The Ordinary, Revox

evaachesa
31. júl 2022

@lula3108 aj ja som za kórejskú kozmetiku 🙂👍

pallacinka29
31. júl 2022

Korejska a Geek and Georgeous

pallacinka29
31. júl 2022

@amonet podla mna Omorovicza aj Perricone su z tych drahsich

sszuzu8
31. júl 2022

Mam všetko skoro Balea a som spokojna

amonet
31. júl 2022

@pallacinka29 ano pre teba mozu byt, pre ineho nie🤷‍♀️

evaachesa
31. júl 2022

@amonet 80-100€ za produkt je teda aj podľa môjho názoru mimo tej zmienenej kategórie "nie lacné ale ani drahé". 😏

lenka_xy
31. júl 2022

Za mňa Dulcia

levantinka
31. júl 2022

Kvitok prirodne, ja mam vsak vacsinu kozmetiky od bylinkarky....Osobne by som si take toxicke kremy na seba nikdy nedala (kto ma seba rad, postudujte si jednotlive zlozky co do seba davate). Fakt su to ,,mnamky,, pre telo. Len sa predbiehaju znacky ktora je viac in. Keby tak strasne zazracne pomahali tak vacsina zien co ich pouziva inac vyzera 😉 A nezabudajme na genetiku...

A len pre info, mozno to niekomu pomoze aby zbytocne nerozhadzoval za toto. Mame v rodine plasticku chirurgiu, celkom znamu ale menovat nemozem. Sami hovoria, ze ziadne kremy na vrasky nepomahaju. Plet je potrebne len dobre hydratovat a aj telo zvnutra a vyhybat sa silnemu slniecku. Oni sami sice tam predavaju drahe kremy lebo ich sponzoruju ale nepouzivaju to. Preco asi 🤷🏼‍♀️.
Je jasne, ze vsetci to propaguju kvoli biznisu. Na to netreba zabudat. Cim viac to ospevuju tym vacsia ,,parada,,..

A ak by nahodou zase mal niekto problem so mnou ze ved prirodne kremy robia ludom alergie. Treba sa zamysliet preco prave prirodne veci sposobuju podrazdenie. Telo je zvyknute na toxicke veci, je zanesene vselicim a prirodne hned neprijima. Vela ludi mi uz povedalo ze ked prechadzali na prirodnu kozmetiku nejaky ten tyzden trvalo aby si telo zvyklo.

Zienky ja nikomu nehovorim nepouzivaj to, ved nech si kazdy robi so svojim telom co chce. To len aby ked sa o seba naozaj chcete starat tak chodte do toho hlbsie. Kozmeticke firmy a hlavne tie velke nemaju za ucel aby ste vy boli krasne, mlade a mali zdravu plet. 💰

lula3108
1. aug 2022

@levantinka pre boha ziveho😂😂😂ano prirodne veci sposobuju alergie lebo ludia do seba pchaju toxiny😂to som nevedela, ze ked ma niekto alergiu na med alebo pel alebo travy tak je to z toho ze pouziva kozmetiku. Dobre vediet, idem si na seba tie pupavy napatlat, urcite mi to pomoze a ta uzasna prirodna kozmetika mi nesposobi ze budem cela vyhadzana, cervena, opuchnuta👌 A mimochodom nikto nehovori ze ta nasa zla toxicka kozmetika vyrovnava vrasky-toto mas pravdu to nedokaze. Na to uz len botox, ale ten je prirodny cize sme v pohode😂

anicka176
1. aug 2022

Dulcia, Weleda, Eucerin, Botanica Slavica, Nobilis Tilia...

levantinka
1. aug 2022

@lula3108 citaj s porozumenim hahaha vysmiata jak leco. Telo zanesene od toxinov je myslene so vsetkeho, jak sa stravujes, fajcis, alebo pijes alkohol atd, patlas na seba toxicke veci. Nepoznam jedneho cloveka co zije fakt zdravo a ma jednu alergiu. A zmena zivotneho stylu prave vyliecila rozne alergie na vselico. Ci uz ked nieco zjes alebo si na seba das.

Nech mas pekny den ty pupava

pallacinka29
1. aug 2022

@evaachesa asi tak…

amonet
1. aug 2022

@evaachesa nuz a pre mňa je to primerana cena za kvalitu. preto opakujem, co je. pre jednu drahsie moze byt pre inu zenu v pohode. stale existuju aj omnoho drahsie znacky

amonet
1. aug 2022

@levantinka od 1 roka mam prudku alergiu na harmancek, mas aj k tomu vysvetlenie?

evaachesa
1. aug 2022

@amonet myslím že pre väčšinu mamičiek tu to nebude primeraná cena ;) ale tak možno pre autorku to bude v pohode. 💁

levantinka
1. aug 2022

@amonet Pisala som vyssie. Genetika.

amonet
1. aug 2022

@levantinka nik z rodiny nema alergiu iba ja. a teda silnu, mne uz aj rastlinka sposobi opuch v mieste dotyku

clarke
13. aug 2022

Dulcia , two cosmetics , la roche posey, olival