Dlhotrvácny lak na nechty

16. aug 2024

Ahojte, poraďte prosím dlhotrvacny lak ma nechty a zároveň taký, pri ktorom nemusím nanášať 3 vrstvy aby bola jednotná farba…
Oplatí sa investovať do drahších značiek ako orly/essie ?
Vďaka

angela1989
16. aug 2024

Essie 1-2 vrstvy plus na to top coat od nich

vanilkovazmrzka
16. aug 2024

Mne aj trenditup 2 vrstvy vydrzia viac ako tyzden

marshmallow
16. aug 2024

Záleží aj na kvalite tvojho nechtu...

kiki68
16. aug 2024

Za mna jedine gellak, mne nic nevydrzi. Vsetko sa hned zosupe. Ale zas stale nieco robim

tinqua
16. aug 2024

Mne najlepsie drzi Nobea

lenka564
16. aug 2024

Ahoj, za mňa určite https://www.dermacol.sk/produkt/neon-nail-polis.... S Orly a Essie nemám dobré skúsenosti. Dermacol neon mi vydrží viac ako 5 dní bez zošúpania, robím v záhrade, umývam riad, stále niečo a na pc 8 hodín denne. Používam samozrejme base coat aj top coat. A sú ešte aj krásne farby teraz v leto. Každý mi tento lak chváli. Viac si ho všimnú ako keď som mala gel lak.

lilka5566
16. aug 2024

Ja som poskusala kadečo najviac pouzivam Rimmel alebo Gabriela Salvete je super ten asi najviac vydrzi.Neznasam keď musím dávať dve vrstvy farebného lebo dávam vrchný priesvitný .Záleží ale aj od toho čo robievas.Mne tak 5,6 dní vydržia a to hrabem stále do pokladne pre peniaze v robote takze myslím že fajn .Ale vrchný iba tento používam

lenik98
16. aug 2024

Za mna z dmky znacka she. Mozno nie vsetky odtiene ale tie co mam, drzia uzasne 👌 som kadernicka cize ruky stale vo vode a zaroven som aj doma so 16 mesacnym dietatom. Laky u mna presli tazkou skuskou