Darček k okrúhlemu jubileu - krém

20. dec 2023

Je podla vas krem s urcenim veku 30+, 40+, 50+ vhodny darcek k okruhlemu jubileu?

galganka
20. dec 2023

Krém, pokiaľ si ho oslávenec "nevypýta" podľa mňa nie je nikdy dobrý darček.

autor
20. dec 2023

@galganka Mne ani to urcenie veku nepride ako dobry napad. No som zvedava na nazory.

galganka
20. dec 2023

A prieser je, ak vek netrafíš a kúpiš inú, ideálne staršiu kategóriu... 🫣😂

guiseppinka
20. dec 2023

Pre mna je najlepsi dar ziadny alebo peniaze... Este by sa mi zavdacili dovolenkovym poukazom bud do konkretnej krajiny alebo otvoreny... A krem? No, ak by som nejaky chcela a vypytala si ho, tak ok. Inak nie

stanulienkat
20. dec 2023

Krem je taky darcek ako parfem. Musi ho oslavenec chciet a vyhovovat mu. Treba trafit konkretnu znacku. Nie kazdemu vyhovuje akykolvek krem. Ale na okruhliny sa to nehodi.

basulaak
20. dec 2023

O tu vekovu kategoriu nejde to je najmenej. Ale skor viac potesi poukazka do douglasu napr. Uz si dana osoba sama vyberie makeup, kremy alebo parfum.

autor
20. dec 2023

Mne v mojej otazke ide vyslovene o ten vek napisany na kreme. Je pre vas v poriadku dostat nieco s poukazanim na vas vek?

guiseppinka
20. dec 2023

To by mi nevadilo... Ved mladsia nebudem

kacena4
20. dec 2023

no mne osobne by sa krem nepacil. mam svoj ktory používam a k okruhlemu vyrociu dat napis 50+ mi pride total nevkusne. ze tu mas ked uz si tak stara....

monikkatt
20. dec 2023

Neviem ci by som zrovna k jubileu chcela dostat krem kde je este aj zdorazneny ten vek. Ak to ma byt lacnejsi krem tak totalne nevhodne podla mna. Ak nejaky drahy luxusny tak neviem ci sa zrovna trafis, ci sadne na plet..
Asi by som tymto smerom neisla

janulienocka
20. dec 2023

Mne keby niekto daroval krém la mer, tak sa teda veľmi poteším 😁 inak ani náhodou

prasiatko30
20. dec 2023

Ad1Krem by som ku okruhleninam v zivote nekupila
Ad2 ak by som kupila tak by to bolo vyslovene po konzultacii s obdarovanym a vtedy by to bolo o jeho/jej vybere lebo by mi musel povedat presnu znacku a radu, z ktorej by chcel/a ten krem

syslik81
20. dec 2023

nie.jeden krem len preto ze ma apr 30+ nemusi sediet vsetkym 30tnickam..kazda plet je ina ..a mozno majutelka ma uz svoju rutinu .. osobne krmy a kozmetiku ako darcek neznasam

danica2711
20. dec 2023

no to označenie veku je tam z praktických dôvodov, krémy pre mladú pleť majú iné zloženie ako krémy pre staršiu pleť. Netreba byž vzťahovačná, aspoň by som vedela, že som dostala krém vhodný pre môj vek. ale celkovo to nie je vhodný dar, jedine ak by si presne vedela, aký krém dotyčná používa. A k okrúhlemu jubieu už nejaká sakra dobrá značka

h2
20. dec 2023

Absolútne nie.

mila23
20. dec 2023

Jedine žeby si to oslávenec vypýtal….. konkrétny krem, že ten používa alebo chce skúsiť…. Inak nie.

nafka0483
20. dec 2023

Podla mna autorka dostala a urazilo ju to 🤷‍♀️

Ja som svokre kupila celu sadu - denny, nocny a ocny na 59. narodeniny a kupila som uz 60+. Ale ona si vyslovene pytala ze toto chce.

zuzinka888
20. dec 2023

Vadil by mi krem a cislo veku na kreme?? Aj na torte byva, aj na blahozelani,ci flasi s alkoholom dokonca pamatam velke pohare ktore sa pysne davali do vitrín a mozno tam stoja az dodnes🤣

isis234
20. dec 2023

Ano. Napríklad pre 50 r. krém s 30+ nepomôže. Ale záleží aké je zloženie krému. Hydratačný a s AHA kyselinami je v pohode

kornelies
21. dec 2023

NIE.

u2jana
21. dec 2023

V pohode, so svojim vekom som zmierena 😃

marcellka32
21. dec 2023

Mne neprídu v pohode ani torty či blahoželania s číslom veku🤦🏻‍♀️je to blbosť
Veď viem koľko mám rokov
Ale dostala som také aj ja 🙂

sardinka32
21. dec 2023

Krem sa nekupuje podla veku, ale typu pleti. Niektora 30tka ma citlivu, suchu plet, robia sa jej prve vrasky...ina ma mastnu, ktora vrasky este nema. Zalezi komu to kupujes...ja som kupila napriklad svojej mame drahsi pletovy aj ocny krem s kyselinami na jedny narodky, ale vedela som, ze bude rada. Ale ak kupis krem, ktory bude mat v popise 30+ a ze je to krem na prve vrasky a dana osoba si mysli, ze ich este nema, tak za darcek podakuje, ale bude utekat k zrkadlu, aby zistila, kolko tych vrasok vlastne ma, ze si to vsimlo okolie. Treba fakt zvazit.

ivana11155
21. dec 2023

To ako k okruhlinam? Krém 30+,40+ atď. Veľmi trápne.

sense
21. dec 2023

Ak by to bol krém ktorý používam tak by mi to nevadilo