Dali by ste si urobiť microblading obočia?

21. mar 2023

Ahojte zienky, rozmyslam ze by som si urobila kurz na PMU microblading zaujimalo by ma ci by bol vobec dopyt po niecom takomto dali by ste si to urobit? Prikladam aj fotku toto nie je moja praca iba ako vzor pre tych co tuto metodu tetovania nepoznaju.

koniarova
21. mar 2023

Ja určite nie. Toto hrubé obočie je za mňa hrozné.

lvulik
21. mar 2023

Otázka je, ci mas na to vôbec talent. Lebo ja dala ale iba niekomu, kto ma v rukách fakt zlato. A ten príkladny obrázok, to je fakt katastrofa, sorry 😀

bluemoon24
21. mar 2023

Ja mam microblading, dopyt je (ta u ktere jsem byla ma na mesice vybookovane), ale dost zalezi na tom, jak ti to pujde.

lvulik
21. mar 2023

Cize odpoveď - ak budeš šikovná a nebudeš robiť obocie všetkým jeden tvar podľa šablóny ale aby sa to dotyčnej aj hodilo, klientelu nájdeš rychlo. Ak to však budeš robiť nie veľmi vkusne a bez vnútorného citu pre estetiku, nikto k tebe nepojde a nebude to tým ze ludia o microblading nemajú záujem... 🙂

sandyan
21. mar 2023

Ak si zrucna a mas nato talent,tak ano..ja idem v sobotu a velmi sa tesim..mam spoluziacku,ktora tetuje na vsetky sposoby obocie ale ku nej by som nikdy nesla,pre mna je jej praca hruba a tvrda.

jarmila2010
21. mar 2023

ja sa na take obocko chystam..mne sa velmi paci..u nas ma salon https://www.facebook.com/profile.php?id=1000636... a je velmi vyhladavana..vlastne po celom SK...terminy ma vyobjednavane nadlho vopred..spomina sa cena cez 300€

luccija
21. mar 2023

Záleží kde bývaš...ide všetko, keď budeš dobra🙂.Len teraz začínať, nájomné, odvody, materiál je to dosť.A tetujú sa aj pery, linky...

kacernakokse
21. mar 2023

To záleží od toho, či ti to pôjde a či budeš ochotná sa v tom ďalej vzdelávať. Menia sa trendy, musíš používať kvalitný materiál, musíš vedieť vyhodnotiť ake obočie komu pristane a aj napríklad predpokladať, že nie každému to bude držať dostatočne dlho a dopredu ho na to upozorniť aj za cenu straty zakaznika. Jeden kurz podľa mňa nestačí na to aby v tom človek bol reálne dobrý. Šikovní a učenliví ľudia si klientelu nájdu vždy. Bohužiaľ je na trhu kopec veľmi zlých kozmetičiek, ktoré si myslia, že si urobia jeden kurz a už sú profesionálky.

elia9
21. mar 2023

Ťažko povedať, podľa mňa práve tento typ obočia pasuje len málo komu..

koniarova
21. mar 2023

@elia9 podľa mňa nikomu 😁😁

salome123
21. mar 2023

Áno, tri mesiace čakám na termín.

simca06022011
21. mar 2023

ano ludia na to chodia, aj ja by osm sla, ale k niekomu bez praxe by som nesla, ja by som to neriskla. Aj teraz to obzeram uz asi 1,5roka ze kaaam by som asi tak isla. hlavne pre zeny, ktorym prirodzene obocie vypadava, prerieduje sa, su tieto sposoby zachrana...

syslik81
21. mar 2023

ak si kozmeticka co uz ma svoju klientelu a si sikovna v uprave obocia,vies komu aky tvar etc -tak ano este su ludia co na to chodia .. plus je aj pudrove obocie -tiez dost popularne.. ale ak niesi kozmeticka a nemas zakaznicky nevies sa predat tak ti to vyunasat nebude- obocie je zaklad tvare a ak to pohnojis .....

zobaka
21. mar 2023

nie, nepáči sa mi to

maria200981
21. mar 2023

ja som bola 2 krat - ale tiez by som neska k hocikomu

gabika128
21. mar 2023

Je po tom dopyt, ale posledný rok je veľmi veľa salónov čo to robí. Pred pár rokmi toho bolo oveľa menej. Nie každá baba robí pekné to obočie, nie každá používa dobré farby, niektoré časom idú do červena alebo modra.... Toto obočie na fotke, ktoré sa tu niektorým nepáči, po zahojeni vyzerá inak, prirodzene, tenšie bledšie. Takto vytetované obočie je problém rozoznať naživo, je to veľmi decentné.
Autorka, kurz stojí veľa, vlastný priestor, kreslo, vybavenie atď, je to veľmi veľká investícia. Treba si to zrátať.

barborachors
21. mar 2023

Okrem kurzu musis mat aj kozmetický kurz resp školu inak ti nedajú licenciu cize kurz len na obocie nestačí, treba si to prečítať vo vyhláške/ neviem presne ako to je ale ak to chces robit na čisto a priznávať musis mat aj kozmetický kurz alebo školu.