Čo vám pomohlo na hustejšie a dlhšie vlasy?

esterrrrrrr
30. mar 2024

Dobrý deň, prosím vás čo vám naozaj pomohlo na dlhšie a hustejšie vlasy?

claudaia
30. mar 2024

@esterrrrrrr ahoj.
Veľa záleží od genetiky. Ale mne celkom pomáha aj starostlivosť vhodná, odkedy používam Nirvel je to lepšie. Na hustejšie vzhľad kúra botox Hyaluronic a aj pomáha zocelit končeky čiže menej sa lámu a lepšie rastú.

doris11
30. mar 2024

@esterrrrrrr rozmarinovy olej a tonikum 🙂 dá sa kúpiť alebo si ho môžeš kľudne vyrobiť doma. Teraz je to dosť ospevované. Plus ja si robím taký mix olejov: ricínový, tekvicovy, avokádový. Raz alebo dvakrát za týždeň keď mám čas, si trocha pomasirujem pokožku hlavy, nakvapkam tu zmes olejcekov necham pôsobiť 2 hodinky a umyjem. Pouzivam asi 3 mesiace a je vidno rozdiel, rastu mi malé vlasky na miestach kde som mala riedsie vlasy.

esterrrrrrr
autor
30. mar 2024

@claudaia dobrý deň/ahoj.😊 Ďakujem veľmi pekne za rady. No genetika, to viem ze dosť je rozhodujúca.

esterrrrrrr
autor
30. mar 2024

@doris11 oh, super, idem objednať, ďakujem za rady 😊.

kacenocka2
30. mar 2024

@doris11 kde sa dajú kúpiť tie oleje okrem e-shopu?

doris11
30. mar 2024

@kacenocka2 dm alebo teta drogéria 🙂 alebo lekáreň 🙂

luciaruz
3. apr 2024

Pane boze olej nepatri na vlasovu pokozku! 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ to vam povie kazdy kožný doktor. Taktiež z vonku nema na toto nic vplyv. Jedine co vedecky dokazane pomaha je z vnutra cize výživové doplnky.

doris11
3. apr 2024

@luciaruz ale prosím ta, ja ich pouzivam už nejakú dobu a vlasy sa mi dosť zlepšili, rastu ďalšie nové vlasy.

akika722
3. apr 2024

Genetika určite
Mame v rodine huste vlasy ,nemáme problém dopestovať pod zadok,aj po lýtka
Zas nechty sa mi lamu, vrstvy odchadzaju
Berem selén +zinok
Je to aj na vlasy,aj na nechty
Co sa vlasov týka,nepoužívam tužidlá, gély,laky
Malo co fenujem
(Vlasy mam po zadok,keď sú mokre sú už pod zadok)

akika722
3. apr 2024

A oleje,vlasove oleje
Bez nich neviem žiť 😃

lakebabe
3. apr 2024

@esterrrrrrr Biosil z lekárne za par korún 👌

miska04
22. apr 2024

ja som začala pravidelne užívať kolagén. Ten mi pomohol nielen na husté vlasy, ale aj pevné nechty a pleť. Kúpila som si Vital proteins a som veľmi spokojná 🙂

charlinka111
Autor odpoveď zmazal
Zobraz