Čo robiť, aby vlasy po vyžehlení nevyzerali ako metla?

28. sep 2023

Caute baby, mam hustejsie suchsie kucerave vlasy, ked si ich idem zehlit,dam pripravok coco loco na ochranu vlasov pred teplom. Po vyzehleni su chvilu fajn a o 15minut su odspodu take ako metla a suche. Co dat na vlasy, aby ostali po vyzehleni rovne, leskle?? Vdaka ;)

h2
28. sep 2023

Na spodnú polovicu, alebo tretinu vlasov si daj arganový olej, alebo ja mám veľmi dobrú skúsenosť s keratínovým sprejom od Dr. Santé.

autor
28. sep 2023

@h2 arganovy olej mam, vyskusam teda po vyzehleni 🙂 mam aj taky aussie miracle oil. Mozem aj ten skusit?

autor
28. sep 2023

@h2 a nebudem vyzerat ako striga, hej? Hoci metlu mi netreba, ked tu nosim na hlave😀

ninusa221
28. sep 2023

Tento olej je pecka ja mám po ňom jemne vlasy vôbec niesom ako striga ( mam husté vlasy a brčky) a odporučila mi ho kaderníčka. Dávam si ho len 1 keď idem niekde a potom stačí až po ďalšom umyti keď niekam pôjdeš..

h2
28. sep 2023

Neviem, s tým, čo si písala, nemám skúsenosť. Ale v podstate s každým olejom na vlasy by si mala vidieť rozdiel, ak si ho dovtedy vôbec nepoužívala.

patrisaa
28. sep 2023

Používam tiež tento istý olej, čo pridala ninusa221 a poriadne si rozčešem vlasy. Mám ich prirodzene tvrdé, suché, veľmi objemné a vlnité ale dôkladne si počas žehlenia prečesávam každý prameň. Pred každým ťahom žehličky, najprv idem s hustým hrebeňom a potom žehličkou. A opakujem, pokiaľ nieje prameň rovný.

autor
28. sep 2023

@patrisaa
@ninusa221 diki baby, objednam ho 😉