Čo pomáha na rast obočia?

katkazocele
18. jan 2023

Ahojte baby,
Prosím Vás, čo pomáha na prázdne miesta v obočí, aby opäť prirodzene začali zarastať? Existuje niečo, nejaký produkt, ktorý podporí rast nových chĺpkov obočia?

Ďakujem za odpovede.

kik2022
18. jan 2023

@katkazocele ricínový olej

katkazocele
autor
18. jan 2023

@kik2022 to som čítala že len pomáha posilňovať už chĺpky ktoré sú tam, ale mne ide o vyrastenie nových korienkov 😭

katka5161
18. jan 2023

revitalash

luxus10
18. jan 2023

👽

katkazocele
autor
18. jan 2023

@katka5161 máš odskúšané že pomáha s rastom nových chĺpkov?

katka5161
18. jan 2023

@katkazocele Ano pomáha

mamickatt
18. jan 2023

@katkazocele ževraj aj arganový olej, ale teda určite nič nie je 100% né, ja už si šetrím na tetovanie tou čepielkovou metódou, že tie chĺpky vytetujú a vyzerá to prirodzene. Skúšala som aj ricinovy olej dlhodobo, trochu to pomohlo, ale nie úplne.

luxus10
18. jan 2023

@mamickatt no ale ze to treba po 1-2-3 r. obnovovat, zvykne sa to zapalit, ba aj odlupnut po 1.raze....

katkazocele
autor
18. jan 2023

@mamickatt ten rocinový som skúšala aj ja 🙏 nepomohol 🥲

sisinka001
18. jan 2023

Toto sérum vyzerá dobre, keby mal niekto skúsenosti:https://nanobrow.sk/serum-na-obocie

mamickatt
18. jan 2023

@luxus10 áno, vydrží to necelé 2 roky a je to aj dosť drahé. Po tetovaní sa chvíľu olupuje koža, ale to len kým sa to zahojí, potom už nie. Švagriná na to chodí pravidelne, a teda nemá s obočím žiadnu prácu, vždy vyzerá tip-top.

zuzkabeuty
25. júl 2023

@katkazocele skúšam cibuľovu šťavu uvidíme

zuzkabeuty
25. júl 2023

@mamickatt nechcem nič hovoriť ale ja to lutujem ten microblending odporúčam stránku LenaMichael aj na insta ktorá robi osvetu a zachraňuje ženy red modtym obočím a jazvami, neskončí ako ja z jazvenym obočím, pobolestivom ročnom finančné náročnom odstraňovaní, urezanim ti žiadny pigment nebude držať, oni tie foto strašne retušuju ja som sa ani nespoznala na foto. Mrzi ma hlavne že som za zohavenie dala300e. Doživotne tieň ceruzka.

mamickatt
22. aug 2023

@zuzkabeuty ďakujem za info, o tomto som ešte nepočula, zatiaľ som videla len fotky a tie vyzerajú super. Prečo si si to musela dávať odstraňovať? Švagriná si dáva vytetovať tzv. púdrové obočie. O tomto nemáš nejaké info?

janci27
11. feb 2024

@zuzkabeuty no tak o tomto som nikdy nepocula, to musel byt riadne fusersky salon. Vela kamosiek si nechava tetovat obocko a maju ho krasne upravene, cena medzi 150-200€. Treba vsak chodit na korekturu po cca 2 rokoch (je to individualne, nie kazdemu vydrzi rovnako dlho, zalezi od pokozky), ked ides do toho isteho salonu, zvykne uz byvat cena nizsia potom.