Čo mám robiť s vlasmi?

19. apr 2024

Som v pasci, ku kadernicke ist neviem bohuzial. Mala som tmave vlasy, skoro cierne, dala som na nich loreal ombre, farbu vytiahla na medenu. Dala som na vlasy svetlo hnedu od revlon. Samozrejme nic nechytilo. V panike som isla rychlo do obchodu lupila 5ku od loreal preference. Opat slabo. Mam teraz strasnu farbu....
Nemam odvahu teraz dat tmavu/ciernu, pretoze ked si ich umyjem, v jednej casti ich mam, ako guma. Keby som ich cesala silno, urcite by odpadli. Ak ich vysusim a dam balzam, olej, tak je to ok.

Ja s takou hlavou nemozem chodit medzi ludi, je to otrasne. Kolko mam cakat, kym mozem dat stredne hnedu?

V minulosti som si uz zosvetlovala vlasy, ale namala som s tym takyto problem... Nechapem.

natasha1988
19. apr 2024

Žial vo vačšine pripadov vlasom pomôže len kvalitny kadernik. Domace farbenie je vzdy risk- je to len a len experiment, zariskovala si, žial nevyšlo to. Bud sa s tým zmeriš že máš prišerne vlasy, zničene neodbornými zásahmi alebo pojdes naozaj do dobreho kadernictva, a nejako postupne ti daju vlasy dokopy...Taka je pravda.

autor
19. apr 2024

@natasha1988 farba je priserna, ano, ale stale sa to da zachranit tmavsou farbou. Len neviem, ako dlho sa caka. Vlasy mam iba v jednej casti, ako guma...

Kadernik je vyluceny.

autor
19. apr 2024
simca06022011
19. apr 2024

nerozumiem ako niekto dokaze ciernu farbu doma skusat zosvetlovat a vlasy si nicit... ale k veci: tazko poradit co ti na to chyti doma, hlavne z drogerie. Ja presne kvoli tomuto uz pol roka mam farbu na polici v kupelni :DDD a teraz 2 tyzdne inu, uz sa odhodlavam kazdy jeden den. ja by som isla na hnedu, co najblizsiu tomu co mas aktualne na hlave, aby to len prekrylo, kludne aj netrvacu, A nechala to odrastat, strihala. Tie vlasy sa uz nespamataju z dalsieho farbenia, raz ked je ten vlas poskodeny a gumeny nespravi s tym zazrak nik, mozes len dalsim farbenim tie vlasy uz uplne "rozpadnu".
A preco je ten kadernik vyluceny? ak to nie je tajne?

simca06022011
19. apr 2024

no a inak podla mna ta farba je super (teda oproti tomu co som si predstavovala) :D ja by som to nechala tak

ms_green
19. apr 2024

Tiež som čakala, nejakú zelenú hrôzu. Toto je veľmi podobné mojej farbe vlasov. :D

simulienka2207
19. apr 2024

podla mna je ta farba celkom OK...no neviem, ako to naozaj vyzera, fotka mozno skresluje.
K tym zuvackovym vlasom- jedine ostrihat, zial...nikdy sa nedaju dokopy.

zuzanka.zuzu
19. apr 2024

ježiši to je katastrofa 😳🙈 s týmto medzi ľudí ani nechoď 🙄🤦

simsalabim
19. apr 2024

Tak neviem, ja mam taku farbu prirodzene a este mi nikto nepovedal, ze je to priserne 🙄

januska12323
19. apr 2024

Neviem čo vidíš ty ale tie vlasy nevyzerajú nijak zle. Keby si sa opýtala čo hovoríme na vlasy bez textu asi by väčšina žien závidela.

zuzubb007
19. apr 2024

Mesiac treba počkať, lebo ti začnú odpadavat vlasy, kamoška tak experimentovala často farbila a normálne odpadávali po kusoch vlasy

minenkak
19. apr 2024

Úžasná farba teraz,kub nejakú podobnú ako máš teraz odtieň a zafarbiť aké až za pár dní,inak ja by som veľmi chcela mať takúto farbu

autor
19. apr 2024

@simca06022011 robim to uz cca stvrtykrat, ale toto sa mi veru este nestalo. 🤦🏻‍♀️ Nedavam silny peroxid... Raz mi kadernicka spalila dlhe cierne vlasy, mala som ich po krizoch, a odisla som s kratkymi po usi. A to som chcela ib ahnede vlasy. Mala som ale 17 rokov. Nikdy ku kadernikom nejdem. Zatial sa mi darilo. 🤦🏻‍♀️

autor
19. apr 2024

@minenkak urobim ti. 😏🥲😅

autor
19. apr 2024

@zuzubb007 ufff, az mesiac.... Nasla som modry sampon, ktory neutralizuje oranzovu. Aj ten by mohol skodit? To je ako fialova na zlte blond vlasy.

minenkak
19. apr 2024

Koza,ja pôjdem ku kadernícke,farbu máš fakt dobrú,nestresuj

autor
19. apr 2024

@januska12323 ale anoooo, nechcem byt rysava. 😪

autor
19. apr 2024

@simsalabim ty mas peknu jednofarebnu. Ja 50 odtienov zlto-medenej.

autor
19. apr 2024
simca06022011
19. apr 2024

tak daj medeny sampon zmyvatelny :DDD alebo nieco co uz vlasy neodfarbuje, nemam teraz uz prehlad o tom...
A viem o com vravis, mne spalila vlasy kadernicka a isla som s chemlonom na hlave.. ona sa tvarila ze vsetko v pohode tapa... a pred cca rokom som bola posledny krat a iba moj odtien som si davala, a nieviem co mi namiesala, ale o 2tyzdne som bola blondyna

1gramofon
19. apr 2024

Máš ulplne v pohode farbu, ale to ti dôjde keď si zničía nie len vlasy, ale aj pokožku. Poznám dve také co tiež nevedia kedy dosť a majú riedulinke vlasy, hnusne na dotyk a miestami tam ani nič nie je. Teraz nechceš vydržať ani mesiac, ale keď to dopadne ešte horšie budeš sa na seba hnevať

autor
19. apr 2024

@simca06022011 urcite, medeny 😆
A vela ti toho spalila? Ci cele vlasy?

autor
19. apr 2024

@1gramofon ano, presne, urcite by som si nadavala. Kupim si ten sampon na neutralizovanie oranzovej. Nejak to s nim dotiahnem do buduceho mesiaca.

radkaradix
19. apr 2024

ja normalen nechapem, uplne normalne obycajne vlasy, bezny odtien.. sice si taky nechcela, ale nie je to nic, co vzbudzuje udiv, prekvapenie alebo zdesenie.. vela zien po takom odtieni tuzi.. byt tebou, uz sa ich ani nedotknem

1gramofon
19. apr 2024

Dúfam, že to dopadne dobre, ja by som sa už aj to bála použiť. Naozaj ich nemáš zle. Nepáčia sa ti, ok, ale inak sú v pohode. Ja už sa nefarbim práve preto, že chcem vlasy aj o 10 rokov 😅 ten mesiac zvládneš a potom budeš rada

mamutka
19. apr 2024

Jemine, ved je to krásna farba. Taká prírodná. Mne sa veľmi páči.

patus_2
19. apr 2024

Možno by som skúsila henu. Farbu to zjednotí a vlasy posilní. Len neviem, či sa môže dať aj na čerstvo farbené vlasy.

simsalabim
19. apr 2024

Uprimne, farbu by som nechala tak a iba sa snazila vlasy zregenerovat. Moja starsia dcera ma vlasy snad so vsetkymi prirodzenymi farbami vlasov (bez farbenia), striedaju sa jej tam odtiene od blond po ciernu a vraj sa jej casto pytaju, ako taky efekt dosiahla 😂 Fotka mozno skresluje, ale podla mna to vobec nevyzera tragicky.

kate9999
19. apr 2024

Tonovacia maska?Revlon ma perfektne

tatko13
19. apr 2024

Dobre to máš